Iepriecini Latviju simtgadē! Uzdāvini laiku!

Dzimšanas diena ir dzimšanas diena arī tad, ja to svin valsts. Tu vari ļaut, lai jubilārs vienatnē organizē, cienā, izklaidē. Tu vari būt labs draugs un palīdzēt.

Iepriecini Latviju simtgadē!
Šī digitālā platforma ir paredzēta, lai līdz Latvijas simtgadei 2018. gadā būtu izveidojusies brīvprātīgo grupa, kāda līdz šim mūsu valstī nebūs pieredzēta.

Katram Latvijas iedzīvotājam katrā Latvijas vietā  ir iespēja dāvināt stundu, divas, trīs vai piecdesmit trīs stundas no sava laika, lai palīdzētu kādā no simtgades svētku sagatavošanās darbiem.

Dāvinātās stundas uzkrājas Latvijas laika krātuvē. Projekta “Latvijai 100” komanda sazināsies ar katru dāvinātāju, lai vienotos par to, kā viņa palīzība var būt noderīga gan nepilnu divu gadu gatavošanās posmā, gan pašā simtgades laikā, gan pēc tās svinībām.

Atbildot uz četriem testa jautājumiem, sistēma nosaka, kāda darba veikšanai Tu labāk esi piemērots: vai Tev labāk padodas fiziskas nodarbes, vai labāk darbojies ar datoru, vai esi koordinators vai radošs domātājs.

Sūdzēties vai darīt? Ja esi dāvinājis Latvijai savu laiku, tad Tu esi izdarījis izvēli par labu tam, lai šos svētkus mums nevis kāds no malas pienestu uz paplātes, bet mēs paši būtu tos veidojuši tādus, kādus gribam redzēt.