Gadsimta albums

Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā (LNVM) atvērts Latvijas valsts simtgadei veltītais Gadsimta albums – virtuāla attēlu galerija vietnē www.latvijasgadsimts.lv, kurā ikviens aicināts pievienot savu fotogrāfiju un stāstu par savas ģimenes un dzimtas, darba kolektīva vai organizācijas vēsturē svarīgu notikumu, personību vai vietu Latvijā laika periodā no 1914. līdz mūsdienām.

Projekts ir lieliska iespēja ikkatram piedalīties Latvijas stāsta veidošanā – jo vairāk fotogrāfiju, jo precīzāks un pilnīgāks taps mūsu vēstures koptēls.

Aicinām apskatīt jau pievienotās fotogrāfijas un iekļaut Gadsimta albumā savējās!

2018. gada maijā Latvijas Nacionālā vēstures muzeja izstāžu telpās (Rīgā, Brīvības bulvārī 32) atklāta izstāde “Latvijas gadsimts” – vairāk kā 60 muzeju kopīgu velti valsts simtgadei. Atjaunotajā Latvijā šī ir lielākā kopizstāde muzeju nozares vēsturē un tajā vienkopus var apskatīt izcilas vēstures liecības no Kurzemes, Latgales, Sēlijas, Vidzemes, Zemgales un Rīgas, kuras atspoguļo Latvijas valsts vēsturi simts gadu garumā. Kopīgiem spēkiem izveidotais Gadsimta albums papildina muzeju kopizstādi.

 

RADA UN DARA: Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu