“100 tēti Latvijai” aicina pieteikties tētu un bērnu vasaras izlūkbraucieniem

10.08.2018.

Gaidot “Tēva dienas festivālu 2018”, kustība "100 tēti Latvijai" aicina tētus kopā ar bērniem augustā piedalīties divos aizraujošos izlūkbraucienos.

Tētu un bērnu izlūkbraucienā 15. augustā no plkst. 10.00 līdz 16.30 dosies izpētīt Esena dārzus Rīgā, Pārdaugavā. Tēti kopā ar bērniem varēs braukt ar laivām un SUP dēļiem, makšķerēt, spēlēt sporta spēles, cept picas brīvdabas picērijā, atpūsties un ekspedīcijas noslēgumā arī baudīt kopīgu pikniku. Ekspedīciju vadīs četru bērnu tētis Ansis Bogustovs.

Pieteikšānās līdz 13. augustam, rakstot uz Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! . E-pastā norādi tēta vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, kā arī bērnu skaitu, kas dosies līdzi. Vietu skaits izlūkbraucienam ir ierobežots.

Programma:

9.45 Pulcēšanās pie Dailes teātra, lai ar autobusu kopā dotos uz Esena dārziem

10.30 Ierašanās Esena dārzos

11.00 Orientēšanās sacensības – kokotājs! Kurš atpazīs vairāk koku?

12.00 Pusdienas – brīvdabas picu darbnīca

13.30 Laivošana, SUPošana, makšķerēšana, sporta spēles u.c. aktivitātes komandās

15.30 Iestiprināšanās - mazais pikniks ar līdzpaņemtiem kārumiem un apbalvošana

16.30 Ekspedīcijas noslēgums un iespēja uzkavēties Esena dārzos; izbraukšana atpakaļ uz Rīgas centru

“Izlūkbraucienu ideja ir dot tētiem, vectēviem un arī krusttēviem iespēju pavadīt laiku ar bērniem, mesties piedzīvojumos un apgūt jaunas lietas. Šo braucienu tradīciju aizsākām šī gada maijā, kad vairāk nekā 50 tētu un bērnu devās izzināt Latvijas mežu bagātības Vidzemē. Viens no ekspedīcijas dalībnieku ieguvumiem ir arī pieredzes apmaiņa bērnu audzināšanā ar citiem tētiem un tēta lomas stiprināšana ģimenē,” stāsta Inga Akmentiņa-Smildziņa, Latvijas vecāku organizācijas Mammāmuntētiem.lv vadītāja un projekta “100 tēti Latvijai” idejas autore.

Otrā “100 tēti Latvijai” ekspedīcija norisināsies 29. augustā, Ādažu pusē. Dalība abās ekspedīcijās tētiem un bērniem ir bez maksas, tāpēc vietu skaits ir ierobežots. Dalībnieki aicināti pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Kustību “100 tēti Latvijai” organizē Latvijas vecāku organizācija Mammamuntetiem.lv, un tās mērķis ir veicināt tēva un bērna brīvā laika pavadīšanu kopā. Lielākais kustības notikums ir pasākums visai ģimenei - “Tēva dienas gājiens un festivāls 2018”, kas šogad notiks 9. septembrī Vērmanes dārzā, Rīgā. Ar festivāla  programmu un daudzveidīgajām aktivitātēm iespējams iepazīties šeit. Pasākums ir iekļauts Latvijas simtgades programmā un norisinās Latvijas Goda ģimenes gada ietvaros.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu