Aicina Liepājas jauniešus iesaistīties lielkoncerta plānošanā un organizēšanā

04.10.2017.

Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros, aizsākot Latvijas mēroga jauniešu iniciatīvu „Pilsēta izAICINA”, Liepājā 16. un 17.martā notiks jauniešu lielkoncerts "LIEPĀJA izAICINA". Liepājas jaunieši (solisti, muzikālās apvienības, dejotāji un citi) ar savu talantu un radošajām prasmēm izaicinās citu pilsētu jauniešus parādīt savu patriotismu un latviskumu, to sadraudzības duelī parādot uz lielās skatuves Liepājas Olimpiskā centra arēnā.

Liepājas Kultūras pārvalde aicina Liepājas jauniešus iesaistīties lielkoncerta plānošanā un organizēšanā, tādejādi iesaistot jauno paaudzi valsts simtgades svētku gatavošanās procesā.

Sākot ar 2017.gada 4.oktobri, jauniešiem (vecumā no 15 līdz 25 gadiem) ir iespēja pieteikt savu dalību trīs tematiskām darba grupām: “Režija un scenārijs” režisora Intara Rešetina un Liepājas teātra dramaturģes Rasas Bugavičutes-Pēces vadībā, “Reklāma un komunikācija” festivāla "Summer Sound" direktores Lindas Zajarskas vadībā un “Scenogrāfija un video” radošās apvienības "Šarmants" vadītāja Ritvara Embrekta vadībā.

Pieteikšanās darba grupām notiks līdz 20.oktobrim, aizpildot pieteikuma anketu mājaslapā http://ej.uz/Anketa_Liepaja_izAicina. Pēc pieteikumu saņemšanas Liepājas Kultūras pārvalde veiks izvērtēšanu un motivētākos jauniešus iesaistīs darba grupās. Katrā tematiskā darba grupā varēs darboties desmit jaunieši.

Mērķis ir vairot jauniešos izpratni par pasākuma veidošanu, iesaistot viņus arī šī pasākuma radošajā un organizatoriskajā procesā. Jauniešiem tā būs iespēja gūt ne tikai vērtīgas zināšanas un interesantu pieredzi, bet arī aktīvi piedalīties pasākuma pilnveidošanā.

Svētkus organizē Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde” sadarbībā ar Latvijas Republikas Kultūras ministriju. Lielkoncerta “LIEPĀJA izAICINA” idejas autors un galvenais projektu vadītājs ir Ainars Ronis, mākslinieciskā projektu vadītāja Irita Kalēja.

Lielkoncerts būs tikai aizsākums jauniešu iniciatīvai „Pilsēta izAICINA”. Pēc lielkoncerta notiks projektu konkurss, kurā varēs startēt jauniešu kolektīvi, veidojot programmas un dāvinot tās kādai citai pilsētai vai novadam visa 2018. gada garumā.

Dita Dzene
LPPI "Kultūras pārvalde"
attīstības projektu vadītāja
Mob.tālr.26150223
Tālr: +37163483948
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.liepajaskultura.lv
www.facebook.com/liepajaizaicina
www.instagram.com/liepajaizaicina

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu