Babītes novada pašvaldības dome aicina iesniegt pieteikumus projektu konkursam “Es esmu Latvija”

05.10.2016.

Gatavojoties Latvijas valsts simtgadei, Babītes novada pašvaldības dome aicina piedalīties valsts jubilejai veltīto pasākumu projektu konkursā, kurā var saņemt līdz 2000 eiro līdzfinansējumu sava pasākuma īstenošanai.  

Ar izstādi, grāmatu, radošām darbnīcām, filmām, apstādījumiem un vēl dažādām dāvanām Latviju simtgadē sveiks citos novados. Kā mūsu valsti sveiksim mēs?

Latvijas valsts simtgades svinību mērķis ir stiprināt Latvijas cilvēku piederības sajūtu valstij un mīlestību pret zemi, rosinot pašorganizējošus procesus un sadarbību. Projektu konkursa dalībniekiem, gatavojot pieteikumus, aicinām iesniegt norises, kas uzrunā, saliedē un iesaista Babītes novada iedzīvotājus un uzņēmējus kultūras vērtību saglabāšanā, jaunrades attīstīšanā un sabiedrības integrācijas veicināšanā.

Jau informējām, ka Babītes novada pašvaldības dome ir uzsākusi darbu Latvijas valsts simtgades programmas veidošanā, līdz šī gada 31. oktobrim aicinot nevalstiskās organizācijas*, komercsabiedrības* un fiziskas personas*, kuras reģistrētas kā saimnieciskā darba veicēji, iepazīties ar projektu konkursa “Es esmu Latvija” nolikumu un piedalīties konkursā ar savu pasākumu idejām. Konkursa nolikums paredz pašvaldības finansējuma piešķiršanu 2017. gadā notiekošajiem Latvijas simtgadei veltītajiem pasākumiem Babītes novadā.

Konkursa pasākumu kopējais finansēšanas fonds ir EUR 20000, vienam pasākumam maksimāli piešķiramais finansējuma apjoms - līdz EUR 2000.
Finansējums tiek piešķirts tādu pasākumu īstenošanai, kas ir aktuāli Babītes novadam un kas ir saistīti ar Latvijas valstiskuma idejas nesēju godināšanu, Latvijas un Babītes novada vēstures ceļu apzināšanu, diskusiju organizēšanu par Latvijas un Babītes novada attīstības ceļiem nākotnē un pasākumiem Babītes novada vides sakopšanai, kā arī novada draugu, kaimiņu un sabiedroto sumināšanai.

Pieteikumi konkursam jāiesniedz Babītes novada pašvaldības administrācijas kancelejā vai jānosūta pa pastu (adrese: Centra iela 4, Piņķi, Babītes pagasts, Babītes novads, LV-2107. Pasta zīmogs: 2016. gada 31. oktobris). Pieteikumus izvērtēs pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta komiteja, kas sniegs savu atzinumu Babītes novada pašvaldības domei lēmuma par finansējuma piešķiršanu pieņemšanai.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties pašvaldības interneta vietnē www.babite.lv. Plašāk par Latvijas valsts simtgades mērķiem www.lv100.lv.

*kuri darbojas kvalitatīvu, ekonomiski efektīvu dažādu pasākumu organizēšanā Babītes novadā.

Informāciju sagatavoja:
Ilze Aizsila,
Babītes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67914387
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.babite.lv
www.facebook.com/Babitesnovads

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu