Dirty Deal Teatro radīta digitāla izrāde bērniem "Misija Zeme"

25.11.2020.

Dirty Deal Teatro programmā "Latvijas skolas soma" radīta digitāla izrāde platformā "Zoom" - zinātniska fantāzija bērniem par nākotni "Misija Zeme".

2118. gadā Elizabete un Jānis ir retie uz planētas Zeme vēl izdzīvojušie cilvēki, kas nolēmuši kosmosa kuģī doties prom uz citu galaktiku un meklēt jaunas mājas. Zeme ir palikusi neapdzīvojama, to skārušas dažādas ekoloģiskas nelaimes, resursi ir izsīkuši un dzīvā daba vairs nevar pastāvēt.

Izrādē "Misija Zeme" tiek sapludināta zinātne ar fantāzijas pasauli, tā rosina radoši un atbildīgi domāt par vidi, kurā dzīvojam.

Bērni kopā ar abiem pētniekiem izzinās mūsu planētas rašanās noslēpumus un gatavosies doties kosmosa misijā, bet saskarsies ar magnētiskajām vētrām, skābajiem lietiem, kiberērgļa uzbrukumiem, risinās problēmas ar kosmosa kuģi un citus negaidītus sarežģījumus.

Režisore Inga Tropa par izrādi stāsta: "Zeme ir pastāvējusi miljardiem gadu pirms mums - cilvēkiem. Tā pastāvēs arī bez mums. Izrāde uzburs sci-fi spriedzes pilnu misiju par tālu nākotni, kad cilvēce ir izpostījusi savas mājas un nu jāmeklē jaunas. Bet vai tādas vēl kaut kur kosmosā eksistē? Spraigā piedzīvojumā H2O institūta vecākais inspektors Jānis un biškope un zemes agroloģisko mērījumu pētniece Elizabete mēģinās tikt prom no izpostītās Zemes, bet gala rezultātā atradīs jaunās mājas nevis kosmosa dzīlēs, bet negaidīti tuvu."

Mērķauditorija: 1.-6. klase
Izrāde norisinās tiešraidē platformā "Zoom". Izrādi ir iespējams skatīties visai klasei kopā vai attālināti - katram savās mājās.
Biļetes cena vienam skatītājam - 7 EUR.

Radošā komanda

Režisore: Inga Tropa
Dramaturģijas autori: Inga Tropa, Elizabete Skrastiņa, Jānis Kronis
Scenogrāfija un tehniskie risinājumi: Andris Landaus
Spēlē: Elizabete Skrastiņa, Jānis Kronis

Izrāde tapusi ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas ""Latvijas skolas somas" satura radīšana" atbalstu.

Informācija par izrāžu pieteikšanu un biļešu rezervēšanu:
Ilva Lorence
23668244
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu