Iespējas savu ideju un teritorijas attīstīšanai Babītes novadā

25.01.2017.

Jaunajā gadā jaunas domas un darbi arī biedrībai „Pierīgas partnerība”, kas sadarbībā ar dažādiem partneriem organizē daudzveidīgus pasākumus un aicina uzzināt par iespējām savu ideju un teritorijas attīstībai Babītes novadā.

• Ir izsludināta 2. un 3. kārta projektu īstenošanai – piesakies un iegūsti atbalstu savu ideju īstenošanai! Uzņēmējdarbības projekti iesniedzami līdz 16. februārim, sabiedriskā labuma projekti – līdz 1. martam.

• Biedrība ir arī „Eurodesk” informācijas punkts, kas nozīmē iespēju un interesi veicināt informētību, organizēt kopīgus pasākumus ar izglītības iestādēm, jauniešu organizācijām un citiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par Eiropas Savienības sniegtajām neformālās izglītības iespējām programmā „Erasmus+! Sazinies – brigita.medne@ pierigaspartneriba.lv.

• Viena no nozīmīgākajām mūsu prioritātēm ir atbalstīt mājražotājus – pavasarī organizēsim apmācību ciklu par tādām tēmām kā iepakojums, fotografēšana, komunikācija u.c. Jau tagad mājražotājiem un amatniekiem ir iespēja pievienoties jaunizveidotajai grupai „Facebook”, kurā biedrība ziņos par iespējām, arī paši mājražotāji aicināti dalīties pieredzē un apspriest būtisko. Vēl joprojām aktuāls ir Mārupes, Babītes un Olaines novada mājražotāju stends, ko var apskatīt Jaunmārupes sabiedriskajā ēkā Mazcenu alejā 33/3.

• Kopā ar finanšu institūciju „Altum”, Jūrmalas reģionālo biznesa inkubatoru un Latvijas Lauku izglītības un konsultāciju centru novados janvārī organizējām semināru „Atbalsta iespējas uzņēmējiem”.

• Februāra sākumā sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades biroju un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru organizēsim tikšanās nevalstiskajām organizācijām un aktīvajiem iedzīvotājiem par iespējām un idejām; Babītes novadā tas notiks 7. februārī plkst. 18.00 pašvaldības Kultūrizglītības centrā.

Aicinām turpināt sekot līdzi aktuālajai informācijai biedrības mājaslapā www.pierigaspartneriba.lv un facebook.com/pierigaspartneriba un attīstīt teritoriju kopā!

Informāciju sagatavoja:
Brigita Medne, biedrības „Pierīgas partnerība” projektu vadītāja

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu