Interaktīvā mācību filmu studija karantīnas laikā turpinās darboties tiešsaistē un bez maksas

17.03.2020.

Biedrība "Kultkom", kas programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros realizē pasākumu "Interaktīvā mācību filmu studija "Nofilmē savu filmu"", karantīnas laikā darbosies tiešsaistē un bez maksas, piedāvājot skolēniem nofilmēt kopīgus video, katram atrodoties mājās. 

Saprotot, ka mācības ir prioritāte, tiešsaistes filmu studijas mērķis ir radīt kopības sajūtu un uzlabot garastāvokli mājās palikušajiem bērniem, vecākiem un skolotājiem. 

 

Dalība tiešsaistes filmu studijā iepriekš jāpiesaka klašu audzinātājiem vai "Latvijas skolas soma" koordinatoriem pa tālruni 29404443 vai e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Rekomendējamais vecums dalībniekiem 10-18 gadi, dalībnieku skaits nav ierobežots. Dalībai nepieciešama viedierīce ar video ieraksta funkciju un internets.

Pieteiktie dalībnieki saņems apmācības materiālus un uzdevumus, ko katrs varēs veikt mājās, lai divu dienu laikā izveidotu video, vienojoties kopīgā stāstā, dziesmā vai dejā, ar ko iepriecināt klasesbiedrus, draugus, skolotājus un ģimeni.

Mācību filmu stdudijas "Nofilmē savu filmu" mērķis ir jēgpilni izmantot mūsdienu tehnoloģijas, attīstīt radošumu un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku. Kopš 2018. gada programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros studija ir pabijusi vairāk nekā 80 Latvijas skolās, kur dalībnieki nofilmējuši vairāk nekā 200 video par savam vecumam aktuālām tēmām.

 

Informācija:
Marta Bite
Producente, studijas vadītāja
Tālr. 29404443
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu