Izsludināts mērķprogrammas konkurss "Latvijas skolas somas" satura radīšanai

31.08.2018.

Līdz 2018. gada 21. septembrim pieņem pieteikumus Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „”Latvijas skolas somas” satura radīšana” konkursā.

Mērķprogramma izveidota, lai sekmētu tādu profesionālās mākslas mazo formu piedāvājumu – izrāžu, koncertu, radošo tikšanos un citu – radīšanu, kas uzrunā bērnu un jauniešu auditoriju (1.–12. klase), veicinot izpratni par Latvijas valsts vērtībām, kultūru un mūsdienu radošajiem procesiem un vienlaikus sekmē piederības izjūtu un vēlmi līdzdarboties.

Mērķprogrammas pieteikumus izvērtēs ekspertu komisija, kurā ietilpst kultūras un izglītības jomu profesionāļi.  

VKKF mērķprogramma ir atbalsta instruments iniciatīvas  „Latvijas skolas soma” īstenošanai, paplašinot un dažādojot pieejamo norišu klāstu. Projektu pieteikšana satura radīšanai norisinās trešo reizi. Mērķprogrammas ietvaros jau radītās norises izpelnījušās skolēnu atzinību un papildina skolēniem pieejamās kultūras norises dažādās jomās un dažādām vecuma.

Pieteikumus mērķprogrammas finansējuma saņemšanai elektroniski var iesniegt līdz 2018. gada 21. septembra plkst.12.00, sūtot pa pastu - līdz 17. septembrim.

Nolikums un pieteikuma veidlapa

Tāmes veidlapas paraugs

„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana vairāk nekā 240 000 Latvijas bērniem un jauniešiem. Sākot ar 2018. gada septembri, tās ietvaros ikvienam mūsu valsts skolēnam tiks nodrošināta iespēja izzināt un klātienē pieredzēt Latvijas kultūras un dabas vērtības, iepazīt dažādos laikos Latvijā radītās inovācijas un uzņēmējdarbības veiksmes stāstus.

 

Kontaktinformācija:
projektu kuratore Inga Baltā, tālrunis 67503178,
e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

 

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu