KM Latvijas valsts simtgades birojs pateicas par lielo atsaucību Baltā galdauta svētku tradīcijas ieskandināšanā, gaidot Latvijas valsts simtgadi

09.05.2016.

Gaidot Latvijas valsts simtgadi, visi tās iedzīvotāji un Latvijas tautieši ārvalstīs tika aicināti 4.maijā svinēt Baltā galdauta svētkus, turēt  cieņā mūsu neseno vēsturi un vērtības, vienlaikus apkopojot spēku stipra Latvijas pamata veidošanai nākamajiem simts gadiem.

Šogad svētku sajūtu Latvijas iedzīvotāji un mūsu tautieši ārvalstīs radīja paši, svinot un izbaudot svētkus kopā ar ģimenēm un draugiem, iznākot ielās, laukumos, savu māju pagalmos un parkos visā pasaulē, lai apliecinātu, ka esam PAR mūsu valsti, PAR brīvībām, ko atguvām 1990.gada 4.maijā.

KM Latvijas valsts simtgades birojs aicināja vēstīt par sava 4. maija atmiņām sociālajos tīklos ar tēmturiem #mans4maijs un #LV100, lai kopīgi saglabātu gan atmiņas par 1990. gada 4. maiju, gan liecības par mūsu laika 4. maiju. Latvijas valsts simtgades birojs pateicas par aktīvo līdzdalību šīs kopīgās atmiņu grāmatas un bilžu galerijas veidošanā. Galeriju var skatīt saitē lv100.lv/medijiem

Baltā galdauta svētku tradīcija tiks turpināta arī nākamajos gados, iesaistot arvien vairāk draugus, kaimiņus un kopienas, vienlaikus turpinot izzināt 1990.gada 4.maija notikumu būtību.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu