Konkurss “Kustība mūzikas ritmā”

14.05.2018.

Lai veicinātu sportisku un veselīgu dzīvesveidu, popularizētu kustības mākslas veidus un sporta aktivitātes, Tukuma Raiņa ģimnāzijā 2018. gada 29. martā notika konkurss “Kustība mūzikas ritmā”. Konkurss notika ar projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” 8.3.2.2./16/I/001 finansējumu un Latvijas valsts simtgades pasākumu ietvaros.  Tajā piedalījās visi ģimnāzijas skolēni. Konkursa laikā norisinājās modes deju studijas “DEMO” vadītās meistarklases, kurās studijas vadītāja  Liene Bēniņa un Hip hop un Breika treneris Zigmārs Lācis jauniešiem mācīja modernās dejas soļus.

Pasākumā katras klases komandas demonstrēja pašu iestudētas dejas ar latviešu autoru mūziku. Jaunieši bija radoši un interesanti izveidojuši performances, kurās svarīga dejas atbilstība koptēlam un mūzikai, vizuālais tēls. Priekšnesumus vērtēja neatkarīga žūrija: deju studijas “DEMO” vadītāja  Liene Bēniņa, treneris Zigmārs Lācis, Tukuma mākslas skolas, tautas deju kolektīva “Luste” vadītāja Madara Augule un SIA “Cemex” pārstāve Aneta Rulle. Konkursa noslēgumā visus dalībniekus priecēja deju studijas “DEMO” priekšnesums.

Pateicoties Nodibinājumam “CEMEX Iespēju fonds”, ģimnāzijas  interešu izglītības (televīzijas) pulciņam „TRĢ TV” ir iegādāta video kamera. Ar to filmētais materiāls – konkursa norise ir apskatāma Tukuma Raiņa ģimnāzijas video arhīvā. Visi dalībnieki, žūrija un pedagogi bija gandarīti par veselīgi un saturīgi pavadīto laiku. 

 

Informāciju sagatavoja: G. Kupča, Tukuma Raiņa ģimnāzijas direktores vietniece izglītības jautājumos.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu