Kultūras nama “Rītausma” jaunieši dejos Skotijā, ieskandinot Latvijas valsts simtgades svinības

11.08.2016.

Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) kultūras nama „Rītausma” pašdarbības kolektīvu vadītāji kopā ar LNS administrāciju un projektu nodaļas darbiniecēm uzsākušas pamatīgu darbu Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammā „Latvijai – 100” daļēji atbalstīta projekta īstenošanai. Projekta ietvaros paredzēts jauniešu deju kolektīva vieskoncerts Dandijas Nedzirdīgo organizācijā Skotijā.

Plānots, ka vieskoncerts, skotiem parādot latviešu kultūru, notiks 2017.gada marta mēnesī, taču iespējams, ka dejotājiem būs jātrenējas daudz intensīvāk, jo brauciens var tikt organizēts arī ātrāk – pašlaik vēl notiek sarunas ar Skotijas Nedzirdīgo organizācijas pārstāvjiem par piemērotākajiem datumiem.

Latvijas valsts simtgades svinības notiks laikā no 2017.gada līdz 2021.gadam. Latvijas valsts simtgades svinību galvenais vēstījums ir „Es esmu Latvija”, akcentējot, ka Latvijas valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kuri ar savu ikdienas darbu veido tās tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai. LNS jauniešu deju kolektīva „Rītausma” vieskoncerts Dandijā (Skotija) ir viena no Latvijas valsts simtgades svinību norisēm.

 

Informāciju sagatavoja:

Dana Kalpiņa - Geida

LNS kultūras projektu vadītāja

28344151

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu