“Labo darbu nedēļa 2016” no 17. līdz 23. oktobrim visā Latvijā

11.10.2016.

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau astoto gadu rīko akciju “Labo darbu nedēļa” – nedēļu, kad īpaši aktīvi darām labus darbus gan paši, gan mudinām to darīt arī citus. „Labo darbu nedēļa 2016” tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju, lai kopīgi gatavotos Latvijas svētkiem. Ar labiem darbiem iesim pretī Latvijas valsts simtgadei!

2015. gadā “Labo darbu nedēļā” tika paveikti 342 labie darbi (reģistrēti). Tika sniegta palīdzība gan līdzcilvēkiem, dzīvniekiem, gan arī sakoptas teritorijas un piemiņas vietas. „Labo darbu nedēļā 2015” kopumā piedalījušies vairāk kā 12 200 Latvijas iedzīvotāji, tai skaitā 120 Latvijas skolas.

“Labo darbu nedēļā” pastiprināta uzmanība tiek pievērsta palīdzībai, kuras sniegšanai nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Tā var būt palīdzība kādam pensionāram mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās, daudzdzīvokļu piemājas teritorijas sakopšana, rūpes par dabu, dzīvniekiem utt. Tie ir neskaitāmi daudzie darbiņi, kuriem ikdienā nepietiek laika vai motivācijas. Katram pašam ir iespēja iniciēt ideju par nepieciešamo Labo darbu vai iesaistīties un līdzdarboties kādā no http://labodarbunedela.palidzesim.lv lapā pieteiktajām aktivitātēm.

Šogad aicinām akcijā aktīvi iesaistīties arī latviešu skolas, organizācijas ārpus dzimtenes. Īpaši aicinām organizēt darbus, kas būtu saistīti ar Latviju - tā var būt palīdzība kādam latviešu pensionāram mājas darbos vai vienkārša aprunāšanās, radošas nodarbības latvisko rotu, ornamentu radīšanai, ar ko iepriecināt apkārtējos; stāsti, grāmatu lasīšana par Latviju; veikt jebkuru darbiņu, par kuru Tu saņemsi pretī sirsnīgu “Paldies!”, un tā būs liela pateicība un prieks par padarīto darbu arī Tev. 

Akcijas laikā darbojas interaktīva mājas lapa ar Latvijas karti, kurā ikvienam dalībniekam ir iespēja atzīmēt savu plānoto vai/un paveikto labo darbu: http://labodarbunedela.palidzesim.lv

Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

Vairāk informācijas : www.palidzesim.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu