Lattelecom Rīgas maratons atklāj reģistrāciju ar “Latvijas valsts simtgades kopbildi” un skrējienu

13.09.2017.

Reģistrāciju 2018. gada Lattelecom Rīgas maratonam 19. septembrī atklāsim ar īpašu Latvijas simtgadei veltītu kopbildi un simbolisku skrējienu Rīgas ielās. Brīvības pieminekļa pakājē skrējējus aicinām pulcēties plkst. 19.00, lai kopīgi izveidotu simbolisku Latvijas kontūru. Skrējēju veidotā Latvijas kontūra tiks iemūžināta no gaisa un kalpos kā simboliska apņemšanās Latvijas simtgades maratonam – 2018. gada 19.-20. maijā notiekošajam Lattelecom Rīgas maratonam. Pēc kopbildes uzņemšanas, aicinām dalībniekus doties kopīgā skrējienā Rīgas ielās, simboliski iezīmējot jaunās sezonas pirmo treniņu. 

Reģistrāciju 2018. gada skrējienam tradicionāli sāksim 8 mēnešus līdz skrējienam, dodot dalībniekiem pietiekami daudz laika, lai pienācīgi sagatavotos 28. Lattelecom Rīgas maratonam, kas norisināsies 2018. gada 19.-20. maijā. Gaidāmajā simtgades maratonā skrējējiem būs pieejamas gan klasiskā 42,195km maratona distance, gan arī pusmaratona, 10km, 6km distances, kā arī 3,6 km garais Ģimeņu skrējiens un pašiem mazākajiem veltītās "Rimi Bērnu dienas" skriešanas distances. Sagaidāms, ka 2018. gadā uz Ziemeļeiropā vienīgo IAAF (Starptautiskā vieglatlētikas federāciju asociācija) sertificēto Bronze Label maratonu ieradīsies vairāk kā 6000 ārvalstnieku no teju 70 valstīm.

“LATVIJAS VALSTS SIMTGADES KOPBILDE” UN SKRĒJIENS PLKST. 19.00 PIE BRĪVĪBAS PIEMINEKĻA

19. septembrī plkst. 19.00 uz "Latvijas simtgades kopbildi" tiek aicināts ikviens skrējējs, kas vēlas paust savu apņemšanos nākamā gada maijā pieveikt kādu no Lattelecom Rīgas maratona distancēm. Ar profesionāla drona operatora palīdzību tiks uzņemts augstas izšķirtspējas foto no gaisa, iemūžinot dalībniekus Latvijas kontūras formā.

Pēc kopbildes uzņemšanas ikviens dalībnieks ir aicināts doties kopīgā skrējienā Rīgas ielās, veicot simbolisku maršrutu līdz 60m augstajam Latvijas karogam AB dambī, šķērsojot Akmens un Vanšu tiltus. Skrējiena starts turpat pie Brīvības pieminekļa uzreiz pēc foto uzņemšanas.

Ikvienam skrējējam, kurš reģistrēsies maratonam reģistrācijas atklāšanas dienā un ieradīsies uz “Latvijas simtgades kopbildes” uzņemšanu, dāvāsim iespēju izvēlēties sev kārotāko un veiksmīgāko skriešanas numuru, piemēram, 777, 1991 vai 10 000. Šī iespēja būs pieejama tikai un vienīgi "Latvijas simtgades kopbildes" uzņemšanas pasākumā pie Brīvības pieminekļa. Jāņem vērā, ka izvēli būs iespējams veikt, ievērojot katras distances numuru intervālus.

REĢISTRĀCIJA LATTELECOM RĪGAS MARATONAM

Reģistrēties Lattelecom Rīgas maratonam no 19. septembra iespējams, piesakoties šeit pat sadaļā Reģistrācija. Pieteikties būs iespējams visām distancēm – 42,2km, 21,1km, 10km, 6km un arī Rimi Bērnu dienas Ģimeņu skrējienam. Reģistrācija pārējām Rimi Bērnu dienas distancēm tiks uzsākta 2018. gadā.

Kā jau ierasts, pieteikties visizdevīgāk ir līdz šī gada 31. decembrim, kad dalības maksa ir viszemākā. Kā tradīcija palikusi arī organizatoru nodrošinātā bezmaksas reģistrācija visiem 2017.gada vecumu grupu uzvarētājiem, dalībniekiem, kas dzimuši pirms 1952. gada 19. maija, kā arī visiem tiem uzticamajiem maratonistiem, kas piedalījušies visos 27 iepriekšējos Rīgas maratonos.

Plašāk par Lattelecom Rīgas maratonu: www.lattelecomrigasmaratons.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu