“Latvijas simtgades kalendāra” atvēršanas svētki

15.11.2017.

2017. gada 16. novembrī plkst. 12.00 ar sarīkojumu Rīgas Latviešu biedrības namā noslēgsies sabiedrības integrācijas projekts “Latvijas simtgades kalendārs”. Svinīgā noskaņā RLB nama Baltajā zālē Rīgas 85. vidusskolas, Rīgas Klasiskās ģimnāzijas un Rīgas Lietuviešu vidusskolas skolēni, skolotāji un viņu ģimenes atskatīsies uz projektā paveikto un piedalīsies 2018.gada “Latvijas simtgades kalendāra” atvēršanas svētkos. Projekta dalībniekiem pirms sarīkojuma ekskursijā būs iespēja iepazīsies ar Rīgas Latviešu biedrības vēsturi un aplūkot stilistiski izteiksmīgo būvi ar tās mākslas vērtībām.

Projekts “Latvijas simtgades kalendārs” ir veltīts pilsoniskās līdzdalības un savstarpējās sadarbības veicināšanai starp Rīgas latviešu un mazākumtautību skolām, aicinot projektā iesaistīties skolēnu ģimenes.

Projekta gaitā skolēni viesojās Rīgas Vēstures un kuģniecības muzejā un Latvijas Nacionālajā vēstures muzejā, tika  apzināti dzimtu arhīvi, darinātas kolāžas un oriģināldarbi dažādās tehnikās. 2018. gada kalendārā ilustratīvais materiāls atspoguļo projekta veikumu un ieguvumus, aiz katras fotogrāfijas un zīmējuma slēpjas kāds personisks stāsts, kas padarījis Latvijas vēsturi tuvāku un saprotamāku.

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Rīgas 85.vidusskola pateicas visiem par atbalstu un aicina apmeklēt pasākumu.

Sagatavoja: A.Zariņa
Rīgas 85.vidusskolas projekta “Latvijas simtgades kalendārs” koordinatore
tālr.:26168223, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu