Programmas "Latvijas skolas soma" kultūras norišu izlase | Marts 2020

06.03.2020.

Katru mēnesi programmas "Latvijas skolas soma" komanda piedāvā ieteikumu izlasi, kas var noderēt gan šī, gan nākamā semestra norišu plānošanā. 

Izlasēs iekļauti gan jauni kultūras un mākslas notikumi, gan lieliski jau apritē esoši piedāvājumi, par kuriem noteikti vēlamies atgādināt.

Ieteikumi noderēs programmas "Latvijas skolas soma" koordinatoriem, skolotājiem, kā arī skolēniem, lai iepazītos ar norišu klāstu un aizvien labāk orientētos Latvijas kultūras dzīvē.

"Latvijas skolas soma" kultūras norišu izlase martā (pdf)

Leļļu teātra izrāde "Ucipuci meklē mājas"

Pilns kultūras norišu klāsts bērniem un jauniešiem pieejams Kultūras ministrijas mājaslapā, un arī tas tiek regulāri atjaunots un papildināts.

Pavasaris nāk arī ar gatavošanos nozīmīgiem notikumiem Latvijas vēsturē un līdz ar to arī Latvijas valsts simtgades programmā. Pirms trīsdesmit gadiem norisinājās izšķirošie notikumi, atgūstot Latvijas brīvību, tāpēc aicinām arī 2020. gadā iespēju robežās sasaistīt "Latvijas skolas somas" norises ar aktuāliem un vēsturiski nozīmīgiem notikumiem, tai skaitā 4. maiju – Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 30. gadadienu – un 1. maiju – Satversmes sapulces sanākšanas simtgadi.

Saziņai

E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Aija Tūna, programmas "Latvijas skolas soma" vadītāja Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja Izglītības un jauniešu projekta vadītāja: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

www.lv100.lv/skolassoma

#LV100 #LatvijasSkolasSoma #SkolasSoma

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu