Latvijas valsts simtgades Jauniešu rīcības komitejas pārstāvji mudina iekustēties Rīgas mazākumtautību jauniešus

16.05.2016.

Gatavojoties Latvijas valsts simtgades svinībām, Latvijas valsts simtgades Jauniešu rīcības komitejas pārstāvji 2016. gada 16. maijā viesojās divās Rīgas mazākumtautību skolās - Purvciema vidusskolā un Zolitūdes ģimnāzijā, lai uzklausītu un iedvesmotu jauniešus svinēt valsts simtgadi, pašiem darot un radot svētkus.

Abas tikšanās bija aizraujošas un pārliecināja, ka jaunieši arī Rīgas mikrorajonos domā par to, kā veidot mūsu valsti par labāku vietu šajā pasaulē. Zolitūdes jaunieši iedvesmoja ar savu radošumu un idejām, kuras jau šobrīd tiek īstenotas ikdienas procesā - brīvprātīgi darbojoties dzīvnieku patversmē, kopjot apkārtni, apciemojot pansionāta iemītniekus un īstenojot radošus mākslas projektus. Radošajā darba procesā Zolitūdes jaunieši apņēmās nākotnē strādāt pie jaunām idejām, piemēram, brīvprātīgas ekskursiju vadīšanas Rīgas viesiem, lai parādītu tūristiem pilsētu tādu, kādu to redz jaunieši. Tikšanās dalībnieki domāja arī par to, ka gribētu pārvērst pilsētā esošos elektrības bunkurus par mākslas darbiem vai veidot dabā mākslas instalācijas, piemēram, zālē izpļaujot Latvijas kontūru. Savukārt Purvciema jaunieši guva iedvesmu, lai kopā ar skolotājiem jau nākamā mācību gada ietvaros īstenotu idejas, gaidot Latvijas valsts simtgadi,.

Latvijas valsts simtgades Jauniešu rīcības komiteja guva pārliecību, ka gan Purvciemā, gan Zolitūdē tiks īstenotas brīnišķīgas idejas, un, ka jauniešiem visā Latvijā rūp mūsu visu kopīgā nākotne.

Vairāk informācijas:

Linda Vaškevica- Vieta

Latvijas valsts simtgades Jauniešu rīcības komitejas pārstāve

Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu