Mediju brokastis par Latvijas valsts simtgades starptautisko programmu un Lietuvas, Igaunijas, Somijas valstu simtgades svinībām

13.10.2016.

Trešdien, 19.oktobrī, plkst.10.30, Latvijas Universitātes bibliotēkā (Kalpaka bulvāris 4, Rīgā) aicinām uz mediju brokastīm par valstu simtgades svinībām Baltijas jūras reģiona valstīs un Latvijas valsts simtgades svinību norisēm ārvalstīs.

Latvijas valsts simtgades birojs pastāstīs par starptautisko programmu un būtiskākajiem tās akcentiem, savukārt Lietuvas, Igaunijas un Somijas pārstāvji vēstīs, kā viņu valstīs norisinās gatavošanās simtgadei, aicinās Latvijas iedzīvotājus apmeklēt nozīmīgākās simtgades norises.

Mediju brokastīs piedalīsies:
Dace Melbārde, kultūras ministre;
Linda Pavļuta, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroja vadītāja;
Peka Timonens (Pekka Timonen), Somija 100 biroja vadītājs;
Mārja Līsa Sē (Maarja-Liisa Soe), Igaunija 100 biroja programmas vadītāja;
Rolandas Kazlauskas (Rolandas Kazlauskas), Lietuva 100 biroja vadītājs.

Latvijas valsts simtgades svinību programma ārvalstīs veidota, lai popularizētu Latvijas devumu pasaulei, svinētu Latviju kā kultūras lielvalsti un dotu devumu ilgtspējīgas Latvijas nākotnes mērķu sasniegšanai.

Somija svinēs valsts simtgadi 2017.gadā, svinības norisināsies no 2016./2017.gadu mijas līdz Somijas neatkarības dienai 6.decembrī. Igaunijai simtgade apritēs 2018.gadā un arī Lietuvas valsts atjaunošanas simtgades svētki gaidāmi 2018.gadā.


Papildu informācija:
Linda Pastare
Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste
67330339, 29374438
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.lv100.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu