Metodiskie materiāli Latvijas kultūras kanona iepazīšanai

13.05.2020.

Latvijas kultūras kanons ir lielisks resurss, ko izmantot gan formālajā, gan neformālajā izglītībā. Tas ir viens no pamatbalstiem un iedvesmas avotiem pilsoniskās audzināšanas un līdzdalības sekmēšanai, kā arī sabiedrības, jo īpaši jauniešu, lepnuma vairošanai par Latviju.

Kā ceļa zīmes resursa www.kulturaskanons.lv lietošanā skolotājiem un citiem interesentiem pieejami metodiskie materiāli, kas laiku pa laikam tiek papildināti:

kulturaskanons.lv/metodiskie-materiali/

Aicinām ne tikai izmantot esošo piedāvājumu, bet arī dalīties ar savu veikumu un iesūtīt materiālus, kas jums bijuši noderīgi darbā ar dažādām auditorijām. Piemēram, nupat metodisko materiālu sadaļa papildināta ar Liepājas Raiņa 6. vidusskola latviešu valodas un literatūras skolotāju Daigas Muižules un Sigitas Stefanas izstrādāto kalendāru "Literatūras stundas, kurās cilvēkam cilvēku jāsatiek". Darba autores ir gatavas iepazīstināt jebkuru ieinteresētu auditoriju ar saviem sagatavotajiem materiāliem, kas ir viņu autordarbs.

Ieskatieties un atrodiet sev noderīgo! Materiāli izmantojami kā iedvesmas avots kompetenču pieejai dažādu priekšmetu mācību saturā.

Epasts jautājumiem, komentāriem, ieteikumiem Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu