Nacionālās enciklopēdijas drukātā sējuma atvēršanas tiešraidi varēs vērot internetā

17.10.2018.

Rīt, 18. oktobrī, plkst. 16.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks Nacionālās enciklopēdijas drukātā sējuma “Latvija” atvēršanas pasākums. To tiešraidē varēs vērot sabiedrisko mediju satura atskaņotājā REPLAY.lv un LTV Ziņu dienesta Facebook kontā. Pasākumu vadīs Mārtiņš Ķibilds.

Nacionālās enciklopēdijas drukātais sējums “Latvija” ir unikāls un nozīmīgs populārzinātnisks izdevums, kurā atrodami šķirkļi par Latvijas vēsturi, dabu, izglītību, kultūru, zinātni, komunikāciju, tautsaimniecību un citiem jautājumiem. Visu šķirkļu autori ir Latvijas vadošie speciālisti konkrētajās nozarēs, un enciklopēdijā apkopotā informācija ir pārbaudīta un drošticama. Sējuma atvēršanas pasākums noritēs LNB ātrijā, un tā centrālās personas būs tā autori – redaktori, kuri ieguldījuši savu darbu un laiku Latvijas valsts simtgades gadā tik nozīmīga sējuma sagatavošanā.

Tiešraidi no LNB nodrošinās Latvijas Televīzija, to varēs vērot sabiedrisko mediju satura atskaņotājā REPLAY.lv un LTV Ziņu dienesta Facebook kontā.

Sējums “Latvija” ir daļa no Nacionālās enciklopēdijas projekta, kas tika aizsākts jau 2014. gadā. Visaptveroša enciklopēdija būs pieejama elektroniskā vietnē, kas darbu sāks 18. decembrī. Drukātajā sējumā ir 864 lapas, un tajā apkopoti vairāk nekā 250 šķirkļi. Nacionālās enciklopēdijas galvenais redaktors ir Dr.hist. Valters Ščerbinskis.

Papildinformācija:
Krista Luīze Priedīte
Komunikācijas speciāliste
Tālr. 67200371
Mob. 26238231
E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu