Notiek festivāls "100 stundas futbolā"

12.07.2018.

Latvijas Futbola federācijas (LFF) mācību un treniņu centrā Staicele no 10. līdz 14. jūlijam norisinās viens no šīs vasaras sportiskākajiem festivāliem "100 stundas futbolā 2018", kas veltīts mūsu valsts simtgadei.

Sportiskā pasākuma iniciatori ir ģenerāļa Pētera Radziņa Staiceles Sporta profesionālās vidusskolas audzēkņi. Festivāla ietvaros 10. jūlijā notika diskusija Futbola nākotne Latvijā, kurā piedalījās LFF prezidents Kaspars Gorkšs, kā arī starptautiskie partneri - Spānijas starptautiskās futbola akadēmijas direktors Albert Vinas un Elite Football izpilddirektors Marius Okunevas. Diskusiju vadīja leģendārais sporta žurnālists Gunārs Jākobsons.

Staiceles bibliotēkā tika atvērta Latvija sporta muzeja sarūpēta izstāde „Kapteinis Džeks. Latvijas valsts vienības basketbolists un futbolists Jānis Lidmanis”.

Visas aktivitātes, ar ko aizsākās festivāls, ir saistītas ar dažādiem tradicionāliem un netradicionāliem futbola veidiem un pasākums norisināsies precīzi 100 stundas. Tā ietvaros ir paredzēti vairāki notikumi pirmo reizi Latvijā – pasaules latviešu bērnu nometne "Gudrais futbols", turnīrs "3 Latvijas futbola leģendas pret 100 stārķēniem" un citas interesantas aktivitātes, kas tika iemūžinātas "100 stundas futbolā 2018" hronikā.

LFF prezidents Kaspars Gorkšs pasākuma atklāšanā uzrunājot jaunos futbolistus teica zīmīgus vārdus:  "Festivāls ir mīlestības apliecinājums ne tikai futbolam, bet arī mūsu valstij tās nozīmīgajā jubilejā”.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu