Olaines 2.vidusskolā nosvinēti Baltā galdauta svētki

17.05.2017.

Olaines 2. vidusskolā Baltā galdauta svētku svinēšana aizsākās jau 28. aprīlī, kad 1.- 3. klašu skolēni pulcējās aktu zālē, lai atcerētos, kāda ir Latvija (liela, skaista, maza, zaļa, zila…), kas ir Latvijā (pilsētas, upes, ezeri, parki…).  

Kopā tika izdziedātas un nodejotas latviešu tautas dziesmas un dejas. Mazie ķipari ar lielu entuziasmu izpildīja iemīļotās dziesmas: R. Kaupers „Alfabēts”, „Kur tu teci, gailīti mans…” u. c., kā arī gāja rotaļās.

Pirmssvētku dienā, 3. maijā, mūsu skolas skolēni un pedagogi bija svinīgi ģērbušies, jo tika organizēti Baltā galdauta svētki. Pie aktu zāles uz balti klāta, uzposta galda bija novietota spēle „Domino”, kurā ietverti Latvijas valsts svarīgākie notikumi.  Skolēni ar interesi salika domino un atklāja sev jaunus faktus no Latvijas vēstures. Skolas gaitenī atradās stends, kur skolēniem bija iespēja parakstīties - PAR kādu LATVIJU esi tu.

9. klases skolēni Baltā galdauta dienas stundā iepazina Latvijas neatkarības atjaunošanas dienas tapšanas notikumus un cilvēkus, kuri veicināja šīs dienas tuvošanos.

Šo neatkarības dienu notikumu lielums un cilvēku drosme, pašapziņa un uzņēmība atstāja skolēnos dziļi emocionālu iespaidu.

Informāciju sagatavoja: Velta Šinkarenko, Olaines 2. vidusskolas skolotāja

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu