Par godu Latvijas simtgadei “Sakret” dāvinās vairāk nekā simts ģerboņus visai Latvijai

09.05.2018.

Svinot valsts simtgadi, būvmaisījumu ražotājs “Sakret” dāvinās vairāk nekā simts Latvijas Republikas ģerboņus Latvijas institūcijām un pašvaldībām. Pirmais Latvijas Republikas ģerbonis tiks dāvināts Valsts prezidenta kancelejai 2018. gada 9. maijā.

Aicinām mediju pārstāvjus trešdien, 9. maijā, plkst. 16:00 uz svinīgu pirmā ģerboņa dāvināšanas pasākumu Rīgas pilī, Pils laukumā 3, Rīgā.

Svinīgajā pasākumā piedalīsies Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Valsts heraldikas komisijas priekšsēdētājs Laimonis Šēnbergs un AS “Sakret Holdings” padomes priekšsēdētājs Andris Vanags.

Ģerboni plānots dāvināt visām novadu domēm, lielajām pilsētām, kā arī Rīgas Tehniskajai Universitātei, Biznesa augstskolai Turība un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerai. “Sakret” ģerbonis ir izliets no betona, apstrādāts ar īpašu aizsargkārtu un pirms projekta uzsākšanas saņēmis Valsts Heraldikas komisijas akceptu par tā precīzu izstrādi. Tas sver 15 kilogramus, ir 420x594 mm liels un 30 mm biezs, un veidots tā, lai varētu izvietot gan iekštelpās, gan ārpusē pie ēku fasādēm.

“Mēs esam Latvijas uzņēmums, kas vēlas sveikt savu valsti simts gadu jubilejā. Kad domājām par to, kā to izdarīt, radās ideja izcelt vienu no Latvijas galvenajiem simboliem līdztekus karogam un himnai – ģerboni,” saka AS “SakretHoldings” padomes priekšsēdētājs Andris Vanags, “šis ir laiks, kad īpaši būtiski veicināt patriotismu sabiedrībā, tādējādi radot ikvienā iedzīvotājā piederības sajūtu savai valstij. Dāvinot vienu no zīmēm jeb simboliem, mēs vēlamies iepriecināt visus Latvijas iedzīvotājus gan galvaspilsētā, gan reģionos.”

Aicinām mediju pārstāvjus savu dalību pasākumā pieteikt zvanot sabiedrisko attiecību konsultantei Rūtai Grikmanei pa tel. 29630923 vai arī rakstot e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! .

Pirmais AS “Sakret Holdingā” ietilpstošais uzņēmums SIA “Sakret” dibināts 2003. gadā ar ražotni Rumbulā un pašreiz Holdings ar četrām rūpnīcām ir lielākais būvmaisījumu ražotājs Baltijā. “Sakret” saņēmis balvas Baltijas valstīs un Skandināvijā par inovatīvu materiālu ražošanu, eksporta attīstību un importu aizvietojošu produktu ražošanu. Tāpat uzņēmums, sadarbojoties ar augstskolām, tostarp Rīgas Tehnisko universitāti un Biznesa augstskolu “Turība”, sniedz praktiskas un teorētiskas zināšanas studentiem.

Papildu informācija:
Rūta Grikmane
Sabiedrisko attiecību konsultante
Tel. 29630923

E-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu