Radīts video par līdzdalību un personisko atbildību gatavojoties Latvijas valsts simtgadei

10.03.2016.

Līdzdalība, personiskā atbildība un mīlestība pret savu zemi ir Latvijas valsts simtgades svētku veiksmes atslēga. Videomateriāls vēsta Latvijas valsts simtgades svinību vadmotīvu – „Es radu Latviju, es daru Latviju”. Kā tas atspoguļots video, lielie un mazie darbi ir tie, kas veido diženu valsti kopumā. Ikviens ir aicināts radīt stāstu par Latviju, veidot valsts svētku noskaņu un sniegt savu velti Latvijai. Ikviens no mums ir Latvija – ar savu smaidu, balsi, stāju un talantu, radot mūsu valsts īpašo raksturu.

Video ir iekļauti trīs jaunu cilvēku stāsti, kuri seko sevis uzstādītiem mērķiem un piepulcē to darīt arī pārējos. Madara Peipiņa - Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācijas vadītāja stāsta par to, ka uzņēmējdarbība var nebūt tikai peļņas avots, bet arī nest sabiedrībai nemateriālu labumu. Rīgas Tehniskās universitātes Dizaina Fabrikas vadītājs Guntis Kuļikovskis aicina paskatīties, kas notiek RTU Dizaina Fabrikā, kur vienkopus pie dažādiem projektiem satiekas studenti, zinātnieki un uzņēmēji. Savukārt mūziķis Šipkēvics apliecina, ka radošums visspēcīgāk sevi pierāda, izejot ārpus ierastajiem rāmjiem. Kāpēc gan nenospēlēt kādu melodiju uz klavierēm, bet ne koncertzālē… uz Vecrīgas bruģa? Tuvojoties Latvijas valsts simtgadei, ir jāņem iedvesma no radošiem un domājošiem cilvēkiem - sevišķi tāpēc, ka paši tādi esam!

 

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtga birojs aicina videomateriālu lietot kā iedvesmas stāstu Latvijas valsts simtgades svētku sagatavošanā.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu