Skolēnus aicina piedalīties projektā “Mazais 100-gades pilsonis”

21.03.2017.

Biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) aicina Rīgas nevalstiskās organizācijas (NVO) un skolas piedalīties kampaņā “Mazais 100-gades pilsonis”.

Kampaņas mērķis ir interaktīvi un saturīgi izglītot jauniešus par sabiedrības līdzdalību  sagaidot Latvijas valsts simtgadi NVO, pašvaldības un valsts līmenī. Kampaņa „Mazais 100-gades pilsonis” sākies 2017. gada 3.aprīli un turpināsies līdz pat semestra beigām.

Kampaņas ietvaros ir paredzēts, ka Rīgas organizācijas tiksies ar Rīgas skolu skolēniem, iedrošinot jauniešus iesaistīties kādā no pilsoniskajām aktivitātēm. Pēc tikšanās reizes jaunieši paši veiks kādu pilsonisko iniciatīvu. Skolnieku aktivitātei tiks piešķirti nelieli finanšu līdzekļi, kas palīdzēs nodrošināt nepieciešamos materiālus, atbalstu aktivitātes veikšanai.

eLPA aicinās visas iesaistītās organizācijas uz apmācībām, kurās tika apgūta interaktīva metode, kura tiks izmantotas kampaņas „Mazais 100-gades pilsonis” ietvaros.

Kampaņa Rīgas pilsētā notiek atkārtoti, iepriekšējā semestrī pēc tikšanās ar NVO pārstāvi vairākas klases tika iedrošinātas veikt ļoti dažādas pilsoniskās aktivitātes, kā piemēram, skolēni devās staidzināt suņus dzīvnieku patversmēs,  labiekārtoja savas skola teritorijas, devās ciemos pie sirmgalvjiem un veica citas aktivitātes.

Aicinām atsaukties Rīgas NVO un Rīgas skolas, rakstot uz e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! līdz 24.03.2017., nosaucot organizāciju vai skolu un kontaktpersonu aktivitātes īstenošanai.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu