Tottenham Hotspur FC triumfē LFF Neatkarības kausa pirmajā turnīrā

15.08.2018.

Ar mērķi sniegt pašmāju talantīgajiem futbolistiem starptautisko spēļu praksi, veicināt viņu individuālo izaugsmi un attīstīt profesionālo saikni ar ārzemju klubiem, laika posmā no 3. līdz 5. augustam Jelgavā un Iecavā pirmo reizi risinājās mūsu valsts simtgadei veltītais turnīrs - Neatkarības kausa izcīņa. Turnīrs, kuru Latvijas Futbola federācija (LFF) rīkoja sadarbībā ar Baltic Football School, sniedza iespēju LFF Futbola akadēmijas audzēkņiem jeb Latvijas U-16 jauniešu futbola “A” un “B” izlasei pārbaudīt savus spēkus spēlēs pret pazīstamu Eiropas futbola klubu akadēmiju vienaudžiem. Plānots, ka Neatkarības kausa izcīņa tiks organizēta katru gadu.

Par LFF Neatkarības kausa pirmajiem uzvarētājiem kļuva Anglijas kluba Tottenham Hotspur akadēmijas jaunie futbolisti, kas finālā ar rezultātu 2:0 pārspēja Berlīnes Hertha BSC komandu. Tikmēr par 3. vietu notikušajā duelī starp abām Latvijas U-16 komandām uzvaru ar minimālu rezultātu 1:0 šoreiz svinēja "B" izlase. Vienīgos vārtus šajā mačā guva Raitis Bankovskis. 

Uzreiz pēc fināla beigām Zemgales Olimpiskā centra stadionā notika arī svinīgā apbalvošanas ceremonija, kurā tika sveiktas pirmajā četriniekā iekļuvušās komandas un to labākie spēlētāji. Turnīra dalībniekus sveikt un apbalvot personīgi bija ieradies arī LFF prezidents Kaspars Gorkšs.

LFF Neatkarības kausa izcīņas spēļu rezultāti:

http://turnify.eu/lffcup/fixtures?class=741

 

Latvijas izlases jaunumiem šī turnīra ietvaros bija iespējams sekot līdzi:
http://lff.lv/lv/latvijas-izlases/viriesu-izlases/u16/jaunumi/

Kontaktinformācija

VIKTORS SOPIRINS

LFF komunikācijas menedžeris, Latvijas nacionālās futbola izlases preses sekretārs

E: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu