TUESI.LV | Māksliniece Gerda Stūre par COVID-19 krīzi

06.01.2021.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par mākslinieci Gerdu Stūri, kura COVID krīzes laikā veic vēsturisku sienu gleznojumu atjaunošanu: tuesi.lv/svetkus-vajag/.

"Gan labos, gan sliktos laikos nav nekā svarīgāka par savstarpēju cieņu un mīlestību. Ja tikai uzmanīgi paskatīsies apkārt, būs kaut kas, ko tu vari palīdzēt, vari darīt, vari būt noderīgs," saka Gerda. 

"Es esmu nokļuvusi brīnišķīgā mājā, kura man ir mīļa jau gadiem. Es jūtu, ka šī māja atdzimst no katra pieskāriena un apmīļojiena – no tās mīlestības, ko es varu ielikt šeit strādājot," atklāj Gerda.

"Man visvairāk svarīgs ir cilvēku prieks par to, ko es daru. Tā man ir vienīgā un galējā motivācija. Es gribu, lai Latvija būtu skaistāka, lai būtu vēl viena skaista vieta, kur plānot nākotnes svētkus. Svētkus vajag!"

TUESI.LV COVID-19 ir iedvesmojoši video stāsti par radošajiem cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies jaunajiem apstākļiem un COVID-19 izraisīto krīzi spējuši izmantot kā iespēju. TUESI.LV COVID-19 video stāstus veido biedrība "NEXT" sadarbībā ar Kultūras ministriju.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu