TUESI.LV | Muižas pārvaldniece Iveta Balčūne par Covid-19 laiku

19.06.2021.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par muižas pārvaldnieci Ivetu Balčūni, kura organizē dažādus kultūras notikumus Covid-19 izraisīto ierobežojumu apstākļos: tuesi.lv/garigas-robezas-paplasinas/.

"Kad fiziskās robežas kaut kur tiek aizvērtas, garīgās robežas paplašinās. Viss ir mūsu prātā un galvās, robežas mēs uzliekam paši," uzskata Iveta.

"Darba ziņā notika pilnīga pārstrukturizācija. Mēs uzreizi sākām domāt, lai cilvēkam, atbraucot pie mums nebūtu baiļu un viņš justos droši," uzsver Iveta.

"Ja tu gribi rīkot kopīgu aktivitāti un iedzīvotāju iniciatīvu, ir jāizdomā citas versijas, kā tas notiks. Vietējie iedzīvotāji ir sarosījušies un apjautuši savus iekšējos resursus, ka viņi paši var būt notikumu veidotāji," ir gandarīta Iveta.

"Visu, ko mēs darām, mēs darām cilvēkam. Svarīgi ir nezaudēt cilvēcisko saikni. Kāpēc mēs esam uz šīs pasaules? Droši vien, lai veidotu šo pasauli sev apkārt labāku, un lai otram darītu labāku nešķeļot, bet vienojot."

TUESI.LV COVID-19 ir iedvesmojoši video stāsti par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu "TUESI.LV COVID-19" īsteno biedrība "NEXT" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "NEXT".

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu