TUESI.LV | Uzņēmējs Mārcis Siders par Covid-19 laiku

28.06.2021.

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par uzņēmēju Mārci Sideru, kurš Covid-19 ierobežojumu laikā vada ēdināšanas uzņēmumu: https://tuesi.lv/ir-jauzvar/.

"Grūtākais ir bailes un neziņa par rītdienu. Tās ir jāuzvar, jo tas ir vienīgais veids kā skaidri domāt un rīkoties pareizi. Ja ieslīgst bailēs, viss var beigties," uzsver uzņēmējs Mārcis Siders, kurš Covid-19 ierobežojumu laikā vada ēdināšanas uzņēmumu.

"Finansiāli var pielāgoties. Mēs samainījām darba laiku, turpinājām un cīnījāmies, lai tiktu šim visam cauri," stāsta Mārcis.

"Līdz Covid krīzei es dzīvoju Madonā, īres dzīvoklī. Pārvācos uz laukiem. Tagad es nemaz neplānoju atgriezties dzīvoklī," smejas Mārcis.

"Nekas nav mūžīgs - ne labie, ne sliktie laiki. Arī krīze pāries. Varbūt nepāries pavisam, bet mēs spēsim tai pielāgoties."

TUESI.LV COVID-19 ir iedvesmojoši video stāsti par cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies Covid-19 izraisītās krīzes apstākļiem un spējuši atrast jaunas iespējas.

Projektu "TUESI.LV COVID-19" īsteno biedrība "NEXT" ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par projekta saturu atbild biedrība "NEXT".

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu