Uzaicinājums uz Baltā galdauta svētku un akcijas „Apskauj Latviju” prezentāciju

20.04.2017.

Aicinām mediju pārstāvjus uz prezentācijas pasākumu par Latvijas valsts simtgadē aizsākto tradīciju Latvijas valsts neatkarības atjaunošanas gadadienu 4.maiju svinēt ar Baltā galdauta svētkiem un par Iekšlietu ministrijas organizēto simtgades atklāšanas akciju „Apskauj Latviju”. Atklājot Latvijas valsts simtgades programmu, 4.maijā ar plašu sabiedrības iesaisti izveidosim simbolisku Latvijas garīguma sardzi un gar Latvijas robežu stādīsim ozolus.

Kad: otrdien, 25.aprīlī, plkst.10.30
Kur: Latvijas Nacionālajā bibliotēkā 1.stāvā.

Pasākumā piedalīsies:
Dace Melbārde, kultūras ministre
Rihards Kozlovskis, iekšlietu ministrs
Andris Vilks, Latvijas Nacionālās bibliotēkas direktors
Sabiedrībā zināmas personības, kuras piedalīsies simtgades atklāšanas norisēs

Pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar simtgades svinību atklāšanai veltītajām aktivitātēm - akcijas „Apskauj Latviju” interaktīvo karti, simtgades ozolu stādīšanas vietām un pasākumiem, kas to pavadīs, kā arī būs iespēja uzzināt par akcijas ietvaros īstenotajiem kultūras pasākumiem Kurzemē, Vidzemē, Zemgalē, Latgalē un Rīgā.

Latvijas garīguma sardzes veidošanu Latvijas cilvēki visā pasaulē papildinās Baltā galdauta svētkos, svinot Latvijas neatkarības atjaunošanu kopīgās kaimiņu sapulcēšanās, ģimenes svētku pusdienās, atmiņu stāstos, sadziedāšanās pie balti klāta galda, pārgājienos un citās norisēs. Pasākumā pirmo reizi tiks rādīts Baltā galdauta svētku klips, runātāji dalīsies ar personīgiem stāstiem par to, ko viņiem nozīmē brīvība.

Baltā galdauta svētki un akcija „Apskauj Latviju” līdztekus Latgales kongresa simtgades pasākumiem 4.maijā atklās Latvijas valsts simtgadi.

Savu dalību pasākumā lūdzu apstiprināt līdz 24.aprīļa plkst. 13.00, rakstot uz e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! vai zvanot 29374438.


Papildu informācija:
Linda Pastare
Latvijas valsts simtgades biroja sabiedrisko attiecību speciāliste
67330339, 29374438
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
www.lv100.lv

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu