Kontakti

KULTŪRAS MINISTRIJAS LATVIJAS VALSTS SIMTGADES BIROJS

Adrese korespondencei: Kultūras ministrija, K.Valdemāra iela 11a, Rīga, LV-1364, Latvija

Adrese: Mūkusalas iela 5, Rīga, LV-1048, Latvija

 

www.lv100.lv 

FACEBOOK: Latvija100, LV100 Svētku rota, "Latvijas skolas soma"

YOUTUBE: LV100, "Latvijas skolas soma"

TWITER: @LatvijaiSimts

INSTAGRAM: @latvijaisimts, @latvijasskolassoma

FLICKR: Latvia100 

E-PASTS:Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

TĒMTURIS sociālajos medijos #LV100, #LatvijasSkolasSoma

 Vārds Amats Tālrunis E-pasts
Selga Laizāne Valsts sekretāra vietniece Latvijas valsts simtgades jautājumos 67330341 Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
Aija Tūna Izglītības un jauniešu projektu vadītāja 67330219 Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
Lelde Kristiāna Vozņesenska Reģionālo un nevalstisko projektu vadītāja  67330338 Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
Ilze Tormane-Kļaviņa Projektu koordinatore 67330323 Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
Inga Bika Sabiedrisko attiecību speciāliste - mājaslapas redaktore 67330320 Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!   

Latvijas valsts simtgades svinību piederības zīmes lietošanu koordinē Latvijas valsts simtgades birojs. Par piederības zīmes izmantošanu Latvijas valsts simtgades svinību ietvaros notiekošo norišu komunikācijā aicinām sazināties, rakstot  Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!  vai zvanot 67330320.

Autortiesību likums aizsargā autoru, nosakot tiesības uz darba neaizskaramību, un bez autora atļaujas zīmes lietošana ir uzskatāma par autortiesību pārkāpumu. Uzņēmējus lūdzam sazināties ar Latvijas valsts simtgades biroju par piederības zīmes izmantošanas nosacījumiem. Par jautājumiem, kas saistīti ar Latvijas valsts simtgades piederības zīmes izmantošanu, aicinām rakstīt  Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Latvijas valsts simtgades svinību vārdiskā vēstījuma „Es esmu Latvija” izmantošanu nav nepieciešams saskaņot Latvijas valsts simtgades birojā. Aicinām to  izmantot, izrādot cieņu pret Latvijas valsts vārdu un tajā ietverto vēstījumu – cilvēkiem kā galveno Latvijas valsts vērtību, kuri ar savu ikdienas darbu veido Latvijas tagadni un kopā ar jauno paaudzi liek pamatus rītdienai.

 

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs koordinē simtgades svētku sagatavošanas darbu un svētku norisi, aktivitāšu, pasākumu un notikumu organizēšanā cieši iesaistot valsts pārvaldes institūcijas, kā arī aicinot sabiedrību uz ciešu līdzdarbību.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu