5. Latvijas Pasākumu forums

5. Latvijas Pasākumu forums — Latvija 100

Vieta Koncertzāle "Lielais dzintars" (Radio iela 8, Liepāja)

5. Latvijas Pasākumu forums — Latvija 100

Datums:19.03.2019 — 22.03.2019

Liepājā, koncertzālē “Lielais dzintars” no 2019. gada 19. līdz 22. martam notiks 5. Latvijas Pasākumu forums, kas jau piekto reizi pulcēs pasākumu industrijas profesionāļus no visas Latvijas.

Pasākumu foruma četrās dienās ieplānota plaša programma - notiks darba sesijas pasākumu izstrādes un realizācijas jomās, pasākumu izcilības konference "Kad pasākums kļūst par Notikumu”, “LaPPA kvalitātes zīmes 2019” saņēmēju - pasākumu nozares piegādātāju izziņošanas pasākums, “Latvijas pasākumu mūziķu skate 2019”, tradicionālā LaPPA "Pasākumu gada balvas" pasniegšanas ceremonija un Pasākumu foruma reģionālā diena.

Pasākumu industrijas konferencē "Kad pasākums kļūst par Notikumu" 15 eksperti dalīsies savās pārdomās par to, kādam jābūt pasākumam, lai tas kļūtu par Notikumu. Starp šobrīd izziņotajiem lektoriem ir tādas personības, kā Klāvs Sedlenieks (Rīgas Stradiņa universitāte), Guntis Ērglis - Lācis (Ideju Institūts), Aigars Nords (NEcom), Eva Juhņēviča (Dziesmu un deju svētki), Iveta Lepeško (LTV), Līga Bite (Samsung Electronics Baltics), Markus Riva (mūziķis, DJ), Inta Priedola (Kantar TNS Latvija), Andris Saulītis (sociologs), Mārtiņš Gineitis (konferenču producents), Inta Šoriņa (Liepāja) un citi.

5. Latvijas Pasākumu forums ietvaros 20. martā plkst. 19.00 koncertzālē "Lielais dzintars" notiks “LaPPA kvalitātes zīmes 2019” saņēmēju izziņošanas pasākums. Biedrība LaPPA sākot ar 2014. gadu piešķir “LaPPA Kvalitātes zīmi” tiem uzņēmumiem, kas LaPPA biedru balsojumā atzīti par kvalitatīviem un uzticamiem. Tas, protams, nenozīmē, ka citi uzņēmumi nesniedz izcilus un labus pakalpojumus, taču “LaPPA Kvalitātes zīmi” saņem tie uzņēmumi, kas lielākajai daļai industrijas profesionāļu ir kļuvuši par visuzticamākajiem sadarbības partneriem. Kopā ar “LaPPA Kvalitātes zīmi” nozares piegādātāji saņem LaPPA sertifikātu, kas uzskatāms par nozares atzinību un apliecinājumu par kvalitatīvu un izcilu darbu.

Pēc “LaPPA kvalitātes zīmes 2019” saņēmēju izziņošanas pasākuma notiks “Latvijas pasākumu mūziķu skati 2019”. Foruma dalībniekiem šī būs lieliska iespēja uzzināt par jaunumiem latviešu muzikālo apvienību jomā, un, iespējams, ar kādu no šīm grupām nākotnē veidot sadarbību. Plānots, ka mūziķu skatē piedalīsies gan pavisam jauni muzikālie projekti, gan jau zināmas grupas un izpildītāji, kas vēlas vairāk uzstāties gan publiskos, gan slēgtos (korporatīvos) pasākumos.

Carnival Youth

“Latvijas pasākumu mūziķu skatē 2019” piedalīsies Andrejs Osokins, “Putni”, “Jakob Noiman Festival Band”, “Sub Scriptum”, “Audio Kvartāls”, “Carnival Youth”, “ATOM” un “Rock’n’berries”. Katra grupa uzstāsies ne vairāk kā 20 minūtes un šī viena vakara ietvaros Latvijas pasākumu rīkotāji varēs noskatīties un izvēlēties grupas saviem pasākumiem.

21. martā notiks ikgadējā “Pasākumu gada balvas” pasniegšanas ceremonija - biedrība “Latvijas Pasākumu producentu asociācija” (LaPPA) sadarbībā ar Latvijas Pasākumu forumu un Latvijas valsts simtgades biroju paziņos labākos Latvijas 2018. gada pasākumus.

"Pasākumu gada balva" ir apbalvojums labākajiem Latvijas gada oriģinālpasākumiem un notikumiem, augstvērtīgām radošām idejām un oriģināliem tehniskajiem risinājumiem, kurus balsojumā nosaka nozares profesionāļu žūrija. Biedrība LaPPA uzskata, ka nozares iekšējais novērtējums ir neaizstājams, lai atzīmētu profesionāli īstenotos pasākumus, inovatīvas idejas, labākos radošos un tehniskos risinājumus. Balvai savus pasākumus var pieteikt jebkurš Latvijas pasākumu producents.

Latvijas Pasākumu foruma dalībniekiem noslēguma dienā, 22. martā, Liepāja piedāvās plašu Reģionālās dienas programmu. Iepazīšanās ar Liepājas pilsētas pasākumu piedāvājumu sāksies ar nelielu pārsteigumu pašā jūras krastā, pēc tam visi reģionālās dienas dalībnieki kopīgi klātienē apmeklēs lielākās pilsētas pasākumu norises vietas un iepazīsies ar Liepājas HORECA un pasākumu rīkotāju pieredzi.  Reģionālās dienas ietvaros ikvienam Latvijas Pasākumu foruma viesim būs iespēja gan paciemoties Liepājas teātra aizkulisēs, gan iepazīt koncertzāles “Lielais dzintars” daudzfunkcionālās iespējas. Visi kopā atklāsim Liepājas olimpiskā centra un Liepājas latviešu biedrības nama noslēpumus, kā arī varēsim novērtēt lielāko viesnīcu un ēdinātāju piedāvājumu.

Latvijas Pasākumu forums (LPF) ir ikgadēja Latvijas pasākumu nozares speciālistu kopā sanākšanas, pieredzes apmaiņas un zināšanu pilnveides platforma. Latvijas Pasākumu foruma dalībnieki ir jomas speciālisti: teorētiķi un praktiķi, privātā un publiskā sektora pārstāvji, valsts un pašvaldību kultūras iestāžu darbinieki, pasākumu organizētāji, producenti, pasākumu norišu vietu pārstāvji, nozares pakalpojumu sniedzēji un piegādātāji, kā arī citi nozares uzņēmumi un iestādes.

Latvijas Pasākumu forums notiek sadarbībā ar Liepājas pilsētu, biedrību "Latvijas Pasākumu producentu asociācija" un kultūras un izklaides pasākumu kalendāru "kaskurkad.lv", piedaloties A/S "Aldaris". Rīta kokteiļi no "One4Event".

Plašāka informācija: www.pasakumuforums.lv

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu