Kalendārs

Pasākumi 2018. gada jūlijā
×
Pievienot izlasei
03. MAI 2017 — 30. DEC 2018
Pirmā Latgales Kongresa 100-gadei veltīta izstāde "Pāri slieksnim"

2017.gada 3.maijā Latgales Kultūrvēstures muzejā tiks atklāta tematiska izstāde “Pāri slieksnim”, kas veltīta vēsturiskam notikumam – Pirmajam Latgales kongresam. No 3.maija citos Latvijas novados varēs pieteikt ceļojošo izstādi "Pāri slieksnim".

Atvērt notikumu
×
Pievienot izlasei
13. FEB — 31. DEC 2018
Mainīgo izstāžu cikls Latgales mākslas un amatniecības centrā

Izstāžu zālē regulāri var aplūkot vietējo, pārnovadnieku un ārvalstu mākslinieku darbus. Darbu izstādīšanas iespēja tiek dota māksliniekiem un amatniekiem, kuriem saknes meklējamas Latgalē.

Atvērt notikumu
×
Pievienot izlasei
01. JŪN — 31. JŪL 2018Daugavpils
Daugavpilī izstāde “SIEVIETES LATVIJAS MĀKSLĀ”

No 2018. gada 1. jūnija līdz 31. jūlijam Latgales Centrālajā bibliotēkā (Daugavpilī, Rīgas ielā 22a) skatāma glezniecības izstāde no Daugavpils Marka Rotko mākslas centra kolekcijas “SIEVIETES LATVIJAS MĀKSLĀ”.

Atvērt notikumu
×
Pievienot izlasei
11. JŪN — 18. DEC 2018Ludzas novads
Gods kalpot Latvijai! Austrumu robežas vēsture, robežsargu likteņi

Sagaidot valsts simtgadi, LdNM speciālisti ir iecerējuši izveidot un atklāt izstādi "Gods kalpot Latvijai! Austrumu robežas vēsture, robežsargu likteņi". Izstādē eksponēti materiāli no muzeja krājuma, kā arī ekspedīcijas laikā iegūtie materiāli.

Atvērt notikumu
Pasākumi 2018. gada augustā
×
Pievienot izlasei
03. — 04. AUG 2018Preiļu novads
Kopienu vasaras forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība”

Kopienu vasaras forums „Mana Latvija, mani lauki, mana kopiena: mūsu rīcība” notiks 3. un 4. augustā Smelteros, Preiļu novadā, lai veicinātu pieredzes apmaiņa un sadarbība starp kopienām un dažādu sektoru pārstāvjiem, netradicionālā veidā parādot kopienas idejas būtību – cilvēks palīdz cilvēkam.

Atvērt notikumu
×
Pievienot izlasei
04. AUG 2018Krāslavas novads
Etno mūzikas grupas "Tautumeitas" koncerts Latvijas mazākumtautību mūzikas festivālā "Latgales vainags" Krāslavas novada Indrā

Sagaidot Latvijas simtgadi un divdesmito gadu kopš festivālā "Latgales vainags" rīkošanas uzsākšanas, festivāla skatītājiem un dalībniekiem tiks dāvināts etno mūzikas grupas "Tautumeitas" koncerts.

Atvērt notikumu
×
Pievienot izlasei
05. AUG 2018Daugavpils
Mūzikls jauniešiem "Brīnumputns"

Mūzikls “Brīnumputns” ir īpaši jauniešiem un viņu vecākiem radīts iestudējums, kas veidots pēc Annas Brigaderes pasaku lugas “Lolitas Brīnumputns” motīviem.

Atvērt notikumu
×
Pievienot izlasei
31. AUG 2018Varakļānu novads
Koncerts “Mirdzi Stirniene Latvijas zvaigznājā!”

2018. g. 31. augustā 19:00 Stirnienes Romas katoļu baznīcā notiks Valsts Akadēmiskā kora “Latvija” koncerts “Mirdzi Stirniene Latvijas zvaigznājā!” par godu Latvijas valsts simtgadei un bīskapa Boļeslava Sloskāna 125 gadu jubilejai, diriģents Māris Sirmais.

Atvērt notikumu
Pasākumi 2018. gada septembrī
×
Pievienot izlasei
01. SEP 2018Balvu novads
100 ozolu iestādīšana Balvu novadā Latvijas simtgadei

Pasākums “100 ozolu iestādīšana Balvu novadā Latvijas simtgadei” 2018. gada 1. septembrī norisināsies Balvu Novada Kubulu pagasta Guznavas ciemā. Pasākuma laikā tiks iestādīti 100 ozoli kā veltījums Latvijas simtgadei. Parastais ozols ir izvēlēts par 2018. gada koku.

Atvērt notikumu
Pasākumi 2018. gada oktobrī
×
Pievienot izlasei
26. OKT 2018
"Zemgales gredzens" Rēzeknē

Zemgales gredzens. Kino koncerts koncertciklā „Latvijas gredzens”

Atvērt notikumu
Pasākumi 2018. gada novembrī
×
Pievienot izlasei
10. NOV 2018Rēzekne
Dziesmu spēle "Eslingena"

Diasporas latviešu iestudējums izrāde "Eslingena", kurā apvienojušies vairāk nekā 60 dalībnieki no septiņām valstīm – Dānijas, Itālijas, Īrijas, Šveices, Vācijas, Luksemburgas un Latvijas - gan profesionāli mūziķi, dejotāji, aktieri, gan dedzīgi amatieri.

Atvērt notikumu
Pasākumi 2018. gada decembrī
×
Pievienot izlasei
07. DEC 2018
Netradicionāli rotātās Ziemassvētku egles atklāšana un LMAC 15 gadu jubileja

Šogad, par godu valsts simtgadei, Ziemassvētku egle tiks rotāta ar no dzijas veidotām saulītēm karoga krāsās. Paralēli netradicionāli rotātajai eglei, izstāžu zālē, izvietota TLMS "Dubna" un Līgas Mickēvičas pīto saulīšu izstāde, atklāšanas pasākumā tiks svinēta LMAC 15 gadu jubileja.

Atvērt notikumu
×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu