Balets "Antonija #Silmači"

Balets "Antonija #Silmači" — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālā opera, Rīga

Balets "Antonija #Silmači" — Latvija 100

Datums:13.04.2018 — 16.06.2019

Balets "Antonija #Silmači" ir romantiski dramatisks stāsts par alkām pēc personīgās dzīves piepildījuma, kas radīts, iedvesmojoties no Rūdolfa Blaumaņa lugas „Skroderdienas Silmačos” motīviem. Šis oriģinālbalets ir Latvijas valsts simtgades programmas notikums.

Reibinoši zied vasara, saule kāpj kalnā pretī Jāņu naktij, un reibst arī Silmaču saimnieces Antonijas mīlestības izslāpusī sirds... Balets Antonija #Silmači ir romantiski dramatisks stāsts par alkām pēc personīgās dzīves piepildījuma. Tas radīts, iedvesmojoties no daudzu latviešu iemīļotākā dramaturģijas darba, Rūdolfa Blaumaņa lugas Skroderdienas Silmačos motīviem, un Latvijas valsts simtgades gaidās līdzās Jura Karlsona agrāko gadu baletiem Sidraba šķidrauts un Karlsons lido... spilgti papildina latviešu oriģinālbaletu klāstu.

Komponists – Juris Karlsons, horeogrāfs – Aivars Leimanis, scenogrāfs – Mārtiņš Vilkārsis, kostīmu māksliniece – Anna Heinrihsone, jauniestudējuma muzikālais vadītājs un diriģents – Mārtiņš Ozoliņš.

BIĻETES

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu