Baltijas mūzikas festivāls Berlīnē

Baltijas mūzikas festivāls Berlīnē — Latvija 100

Vieta Konzerthaus Berlin, Berlīne, Vācija

Baltijas mūzikas festivāls Berlīnē — Latvija 100

Datums:17.02.2018 — 21.02.2018

Baltijas mūzikas festivāls Berlīnē notiks no 2018. gada 17. līdz 21. februārim. Paredzēta plaša koncertu sērija ar Baltijas profesionālo mūziķu un kolektīvu piedalīšanos.

Koncerti aptvers gan klasiskās, gan džeza mūzikas programmas. Festivālā visas trīs Baltijas valstis būs goda viesu statusā.  Festivāls veltīts Baltijas valstu simtgades svinībām Vācijā. 

17. februāris | Ivetas Apkalnas koncerts „Baltijas ērģeļmūzikas nakts”
Iveta Apkalna, viena no pasaules vadošajām ērģelniecēm, koncertā izpildīs Jāzepa Vītola, Ērika Ešenvalda, Broņusa Kutaviča (Bronius Kutavičius), Aivara Kalēja, Andra Dzenīša, Maijas Einfeldes un Arvo Perta (Arvo Pärt) skaņdarbus.2018. gada 19. februāris

19. februāris | Baiba, Linda un Lauma Skrides, Kristīne Blaumane
Māsas – vijolnieces Baiba un Linda un pianiste Lauma Skride – kopā muzicē jau kopš agras bērnības. Taču, lai ansamblis būtu pilnīgs, nepieciešams čells, un šo lomu koncertā aizpilda Kristīne Blaumane. Koncerta programmā iekļauti Baltijas valstu komponistu – Jāzepa Vītola, Mikaloja Konstantīna Čurļoņa (Mikalojus Konstantinas Čiurlionis) un Pētera Vaska – skaņdarbi.

20. februāris | Igaunijas Nacionālais simfoniskais orķestris un Valsts Akadēmiskais koris „Latvija”
Valsts Akadēmiskais koris „Latvija”, solisti un Igaunijas Nacionālais simfoniskais orķestris diriģenta Nēmes Jervi (Neeme Järvi) vadībā tiekas igauņu komponista Rūdolfa Tobiasa (Rudolf Tobias) oratorijas „Des Jona Sendung” atskaņojumā. Ar šo koncertu tiek atzīmēta Igaunijas simtgade Berlīnē.

21. februāris | „Latvian Voices” koncerts „Pāri robežām”
Grupas vienīgais instruments ir dalībnieču balsis, un repertuāra lielākā daļa ir pašu radīta un interpretēta. Koncertprogramma apzināti šķērso robežu starp klasisko mūziku, džezu un citiem mūzikas žanriem, savukārt, prezentācijas veids un diskusija ar auditoriju nodrošina aizraujošu ieskatu mākslas metodēs, interpretācijas iespējās un mūzikas vēsturē.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu