Baltijas valstu laikmetīgās keramikas izstādes

Baltijas valstu laikmetīgās keramikas izstādes — Latvija 100

Vieta Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā (Uzvaras bulvārī 2a, Rīgā)

Baltijas valstu laikmetīgās keramikas izstādes — Latvija 100

Datums:02.07.2018 — 26.07.2018

Ar Baltijas valstu laikmetīgās keramikas izstāžu atklāšanām pirmdien, 2.jūlijā, plkst. 16.00 Rīgā, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā tiks atklāta II Latvijas starptautiskā keramikas biennāle, kas norisinās Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros. 

II Latvijas starptautiskās keramikas biennāles atklāšana noritēs Baltijas valstu noskaņā. Tiks atklātas izstādes no Lietuvas un Igaunijas, kas tapušas sadarbībā ar Panevēžas Pilsētas galerijas Keramikas paviljonu un Igaunijas keramikas asociāciju. Izstādē no Panevēžas skatāma Panevēžas starptautisko keramikas simpoziju darbu kolekcija ar Lietuvas mākslinieku darbiem, savukārt izstāde no Igaunijas ir tapusi kā veltījums Igaunijas valsts simtgadei. Abas izstādes Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā skatāmas līdz 26. jūlijam.

II Latvijas starptautiskā keramikas biennāle norisinās Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros, lai attīstītu laikmetīgās keramikas nozari, veicinātu Baltijas valstu sadarbību un godinātu Latvijas laikmetīgās keramikas ciltstēva Pētera Martinsona radošo veikumu.

Par biennāli:

www.latviaceramicsbiennale.com

www.rothkocenter.com

II Latvijas starptautiskā keramikas biennāle notiek ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammās "Latvijai 100" atbalstu. 

Atbalsta: Daugavpils pilsētas dome, Valsts Kultūrkapitāla fonds, Igaunijas Kultūrkapitāla fonds, Lietuvas Kultūrkapitāla fonds, Latgales reģiona attīstības aģentūra, VAS "Latvijas valsts meži", Izraēlas vēstniecība, "Siguldas Tornis", Turaidas muzejrezervāts, Pullman Riga Old Town Hotel, Lūznavas muiža, Valmiermuižas alus darītava, AS "Antalis", Keramserviss, SIA "Lode", LMT.

Papildu informācija:
Valentīns Petjko
Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!
+371 20207533

Sekojiet līdzi:
WWW.ROTKOCENTRS.LV
FACEBOOK / Daugavpils Mark Rothko Art Centre
DRAUGIEM / Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs
TWITTER @rotkocentre
INSTAGRAM / markrothkoartcentre

 

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu