“Būvniecības diena 2017” un skate “Gada labākā būve Latvijā 2017”

“Būvniecības diena 2017” un skate “Gada labākā būve Latvijā 2017” — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

“Būvniecības diena 2017” un skate “Gada labākā būve Latvijā 2017” — Latvija 100

Datums:22.10.2017 — 28.03.2018

Latvijas Būvnieku asociācija (LBA) un Latvijas Būvinženieru savienība (LBS) organizē vērienīgāko valsts līmeņa pasākumu “Būvniecības Diena” un skati “Gada labākā būve Latvijā”. 2018. gadā kopā ar Latvijas valsts simtgadi, tiek svinēta šī vērienīgā notikuma 20 gadu jubileja.

"Būvniecības diena" tiek organizēta sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Satiksmes ministriju, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Finanšu ministriju, 15 būvniecības nozares organizācijām, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, Biznesa augstskolas Turība Komunikācijas fakultāti, medijiem un atbalstītājiem no privātā sektora.

"Būvniecības dienas" mērķis radīt iespēju būvindustrijā strādājošajiem satikties, lai semināra laikā dalītos pieredzē, uzzinātu nozarē aktuālāko, būt informētiem par nozarē notiekošo.

Skates mērķis ir noteikt un popularizēt viskvalitatīvāk uzbūvētās, ekspluatācijā efektīvākās un drošākās būves Latvijā, kā arī veicināt profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti nozarē.

Balvas tiek piešķirtas 7 nominācijās: “Dzīvojamā jaunbūve”; “Publiskā jaunbūve”; “Pārbūve”; “Atjaunošana”; “Restaurācija”; “Inženierbūve”; “Ainava”. Papildus, žūrijas kompetencē ir izcelt būvi ārpus nominācijām, ar žūrijas balsojumu piešķirot tai “Gada labākā būve Latvijā 2017” lielo balvu.

Skates norises laiks no 2017. gada oktobra līdz 2018. gada martam.

Būvniecības Diena un skates apbalvošanas ceremonija notiks 2018.gada 28.martā.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu