Ceļotāju stāstu vakarā par Brīvības ekspedīciju “Monblāns 2018”

Ceļotāju stāstu vakarā par Brīvības ekspedīciju “Monblāns 2018” — Latvija 100

Vieta Valmieras Tūrisma informācijas centrs (Rīgas iela 10, Valmiera)

Ceļotāju stāstu vakarā par Brīvības ekspedīciju “Monblāns 2018” — Latvija 100

Datums:27.03.2019

Ceļotāju stāstu vakarā par Brīvības ekspedīciju “Monblāns 2018” — Latvija 100

Laiks:18:30

27. martā plkst.18:30 Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina uz Ceļotāju stāstu vakaru, lai uzzinātu par unikālu projektu – Brīvības ekspedīcija “Monblāns 2018”. Līdz šim vēl neviens nebija uzdrošinājies uznest Monblāna virsotnē 10m viengabala karoga mastu un uzvilkt tajā savas valsts karogu.

Tie būs stāsti par iedvesmu, azartu, aizrautību, par raksturu un neatlaidību, par grūtībām un to pārvarēšanu, par mērķiem un to sasniegšanu. Uzzināsiet par sapņiem un piedzīvojumiem, par risku izvērtēšanu, uzdrīkstēšanos un drosmi. Tie būs stāsti par patriotismu un lepnumu par savu valsti Latviju.

Cik tālu ekspedīcijas komandai izdevās uznest karoga mastu 2018. gada 12. augustā, līdz pārsteigumu sagādāja franču augstkalnu žandarmērija? Kas par to sakāms ekspedīcijas komandai un kāds būs turpinājums, lai pilnībā sasniegtu savus mērķus, uzzināsiet stāstu vakarā, kura laikā pieredzē dalīsies ekspedīcijas “Monblāns 2018” autors Aldis Kunšteins un projekta vadītāja Ilze Seržāne.

Dalība Ceļotāju stāstu vakarā ir bez maksas.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties savlaicīgi, rakstot e-pastu Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi! , ierodoties Valmieras Tūrisma informācijas centrā (Rīgas ielā 10) vai zvanot pa tālruni 26332213.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu