Dodot gūtais neatņemams

Dodot gūtais neatņemams — Latvija 100

Vieta Burtnieku novads

Dodot gūtais neatņemams — Latvija 100

Datums:04.08.2018 — 11.08.2018

Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros deju skola „Dzirnas” ar māksliniecisko vadītāju, horeogrāfu Agri Daņiļeviču un Burtnieku novada bērniem un jauniešiem iestudēs deju uzvedumu „Spēlēju, dancoju”, kurš tiks izrādīts 11. augusta vakarā Burtnieku pagasta estrādē. Deju uzvedumā muzicēs grupa „Iļģi”.

Deju uzvedums „Spēlēju, dancoju” tiks iestudēts projekta “Dodot gūtais neatņemams” ietvaros. Deju meistarklasēs, kuras norisināsies astoņas dienas, 120 Burtnieku novada bērni un jaunieši kopā ar astoņiem profesionāliem pedagogiem apgūs deju soli. Tas būs jauns izaicinājums ne tikai horeogrāfam, bet arī bērniem un jauniešiem.

Kopā pavadītā nedēļa veicinās jauniešu zināšanas par dejas kultūru, viņi kļūs aktīvāki un iegūs pārliecību par savām spējām. Kopā ar Burtnieku novada dalībniekiem dejos arī 80 deju skolas „Dzirnas” audzēkņi.

Šis būs jau trešais deju uzvedums, kurā Agris Daņiļevičš un deju skolas “Dzirnas” audzēkņi dejos kopā ar bērniem un jauniešiem no Burtnieku novada. Pirmais deju uzvedums bija “Viņi dejoja vienu vasaru”, otrais - “Džungļu zēns”. Ar katru gadu uzvedumi kļūst arvien krāšņāki un emocionālāki. Latvijas valsts simtgades gadā pasākuma organizatori nolēmuši ar deju uzvedumu “Spēlēju, dancoju” parādīt dejas skaistumu, stiprināt piederības sajūtu savai zemei, savām dzimtajām mājām, kā arī sniegt jaunas sajūtas ne tikai skatītājiem, bet arī visiem uzveduma dalībniekiem.

Pasākumu organizē biedrība “Pāvulēni” sadarbībā ar Burtnieku novada pašvaldību. Projektu “Dodot gūtais neatņemams” atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds Latvijas valsts simtgades programmas ietvaros, Taipejas misija Latvijā, “Valmiermuižas alus darītava” un garškopju kustība “Gardu muti”.

 

Rada un dara: Biedrība PĀVULĒNI

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu