Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Latvijas Nacionālās operas simtās jubilejas koncerts „Mūsu operai 100”

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Latvijas Nacionālās operas simtās jubilejas koncerts „Mūsu operai 100” — Latvija 100

Vieta Latvijas Nacionālā opera un balets (Aspazijas bulvāris 3, Rīga)

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Latvijas Nacionālās operas simtās jubilejas koncerts „Mūsu operai 100” — Latvija 100

Datums:16.11.2018 — 17.11.2018

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā". Latvijas Nacionālās operas simtās jubilejas koncerts „Mūsu operai 100” — Latvija 100

Laiks:19:00

Latvijas Nacionālā opera savas trupas un Latvijas valsts simto jubileju svin ar vērienīgu Galā koncertu, kurā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas solisti, izcilas Latvijā dzimušas starptautisku atzinību guvušas operzvaigznes un slaveni ārvalstu viessolisti, kuri piedalījušies Latvijas Nacionālās operas iestudējumos un nesuši Latvijas vārdu pasaulē – Marina Rebeka, Inga Kalna, Egils Siliņš, Zanda Švēde, Oļesja Petrova (Olesya Petrova), Ludmila Monastirska (Liudmyla Monastyrsk), Ains Angers (Ain Anger), Rame Lahajs (Rame Lahaj), Murats Karahans (Murat Karahan), Raimonds Bramanis, Samsons Izjumovs, Jānis Apeinis, Rihards Mačanovskis, Inga Šļubovska - Kanceviča, Ilona Bagele un citi.

Koncertā piedalās arī Latvijas Nacionālās operas koris un Latvijas Nacionālās operas orķestris, pie diriģenta pults LNOB galvenais diriģents Mārtiņš Ozoliņš, diriģenti Modests Pitrens, Andris Veismanis, Aleksandrs Viļumanis, Jānis Liepiņš un Normunds Vaicis.

Biļetes „Biļešu paradīze” kasēs.

 

Koncertcikls "Dzimuši Latvijā"

Pateicoties gadsimtus senām tradīcijām, kvalitatīviem profesionālās mūzikas izveides pamatiem un talantīgiem mūzikas skolotājiem, Latvija ir valsts, kuras mūziķus ciena un apbrīno visā pasaulē. Ar mūsu izcilajiem mūziķiem vēlas sadarboties prestižākie ārvalstu festivāli, opernami, koncertorganizācijas un ierakstu kompānijas.

Latvijas valsts simtgades programmas viens no iespaidīgākajiem klasiskās mūzikas piedāvājumiem – koncertcikls „Dzimuši Latvijā” – aicina klātienē baudīt Latvijā dzimušu pasaulslavenu klasiskās mūzikas zvaigžņu priekšnesumus. Vairākos koncertos uzstāsies arī topošie mūziķi – bērni un jaunieši, un augstākās raudzes profesionāļu līdzmuzicēšanas piemērs būs nozīmīgs impulss mūsu profesionālo mūziķu nākamo paaudžu izaugsmei.

 

Pasākumos tiks veikta foto un video fiksācija. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti sabiedrības informēšanai un publicitātei.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu