EAS Konference mūzikas skolotājiem Latvijā

EAS Konference mūzikas skolotājiem Latvijā — Latvija 100

Vieta Jelgava

EAS Konference mūzikas skolotājiem Latvijā — Latvija 100

Datums:12.03.2018 — 17.03.2018

Eiropas Mūzikas skolotāju asociācijas (EAS) konference mūzikas skolotājiem katru gadu notiek citā valstī ar mērķi iepazīt tās valsts mūzikas izglītību un kultūru. Konferences organizētājiem likās likumsakarīgi, ka 2018. gadā, kad Latvija svin savu 100. gadadienu, EAS konference tiktu rīkota tieši Latvijā, tādā veidā radot iespēju ES un citu valstu iedzīvotājiem iepazīt Latviju un tās bagāto kultūras mantojumu.

Mūzikas pedagoģijas konference, kas notiks no 2018. gada 12. līdz 17. martam, pulcēs aptuveni 200 dalībniekus no dažādām valstīm, pārsvarā no Eiropas.

 

Konferences tēma ir Kompetences mūzikas izglītībā. Šobrīd, kad Latvijas izglītības sistēma piedzīvo tik būtiskas pārmaiņas, mums likās svarīgi izmantot šo iespēju pulcēt mūzikas pedagoģijas ekspertus un interesentus, lai kopīgi analizētu citu valstu pieredzi kompetenču izglītības kontekstā, kā arī izzinātu jaunākās tendences mūzikas pedagoģijā Eiropā.

EAS konferences dienas kārtībā ir lekcijas, diskusijas, praktiskās darbnīcas, plakātu prezentācijas, darba grupas un daudz citas konferencēm raksturīgas darba formas par mūzikas pedagoģijas tēmām, taču tik pat svarīga konferences sastāvdaļa ir arī muzikāli priekšnesumi. Tā ir mūsu iespēja ar lepnumu parādīt Latvijas skolēnu izcilos sasniegumus kora dziedāšanā un ne tikai. Četru konferences dienu laikā plānoti seši koncerti, vairāki - tradicionālās mūzikas, kā arī “Muzikālā pastaiga” pa ievērojamākajām Jelgavas vietām, kur katrā no tām dalībniekus sagaidīs muzikāls pārsteigums.

26. EAS konference tiek organizēta Jelgavas 4. vidusskolā, Jelgavā, jo tā ir skola, kas jau izsenis ir pazīstama ar skolēnu izciliem panākumiem mūzikas jomā. Konferenci organizē Jelgavas Izglītības pārvalde sadarbībā ar Latvijas Vispārējās izglītības iestāžu mūzikas skolotāju asociāciju (LVIIMSA) un EAS.

Konferences organizētāji ar lepnumu paziņo īpašos konferences viesus - Deividu Eliotu no ASV, Martinu Fautleju no Anglijas un Manuelu Fernandezu no Latvijas.

Šie kungi ir pasaulē atzīti eksperti mūzikas izglītības jomā un mēs, konferences organizētāji, esam ārkārtīgi pagodināti, ka viņi ir piekrituši piedalīties ar referātiem 26. EAS konferencē Latvijā. Tā ir vienreizēja iespēja dzirdēt klātienē tāda līmeņa ekspertus Latvijā, Jelgavā!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu