Filma "Dvēseļu putenis"

Filma "Dvēseļu putenis" — Latvija 100

Vieta Visa Latvija

Filma "Dvēseļu putenis" — Latvija 100

Datums:11.11.2019

Filma “Dvēseļu putenis” atspoguļo latviešu tautas cīņu par neatkarību un to, ka Latvijas valsts esamība nav pašsaprotama. Mūsu brīvība ir nopelnīta ar pašaizliedzību un visdārgāko ziedojumu - cilvēku dzīvībām.

Filma izved cauri vēsturiskajiem notikumiem, padarot tos par personīgo pieredzi. Tā ir stāsts par latviešu saknēm un Latvijas valsts vērtībām. “Dvēseļu putenis” ir mūsu pateicība cilvēkiem, kuru izvēles toreiz ļauj mums dzīvot neatkarīgā valstī šodien.”

Filmas “Dvēseļu putenis” komandu veido teju simts kino profesionāļi no Latvijas un ārvalstīm – viņu vidū filmas režisors Dzintars Dreibergs, producente Inga Praņevska (studija KULTFILMA), galvenais operators Valdis Celmiņš, Rīgā dzimušais scenārists un Ņujorkas Universitātes profesors Boriss Frumins, komponiste un prestižās Emmy balvas laureāte Lolita Ritmanis, galvenais mākslinieks Juris Žukovskis, Casting Bridge aktieru atlases režisore Gunita Groša, galvenā kostīmu māksliniece Sandra Sila un galvenā grima māksliniece Dzintra Bijubena.

Pirmizrāde 2019. gada 11. novembrī. 

Plašāk par filmu: www.dveseluputenis.lv

Rada un dara: Studija KULTFILMA

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu