Reģionālā konference jauniešiem "Hotspot: Bizness"

Reģionālā konference jauniešiem "Hotspot: Bizness" — Latvija 100

Vieta Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā (Māteru iela 30, Jelgava)

Reģionālā konference jauniešiem "Hotspot: Bizness" — Latvija 100

Datums:21.03.2018

Reģionālā konference jauniešiem "Hotspot: Bizness" — Latvija 100

Laiks:09:00 — 15:30

Kāpēc?

Lai radītu jauniešiem interesi un priekšstatu par biznesa vidi Latvijā no dažādu cilvēku perspektīvām. Iepazīstinātu ar dažādām ikdienas mācībām/ kļūdām, kuras būtu jāievēro un jāatceras veidojot savu biznesu.

Kam?

Jauniešiem

Kas?

Marija Ručevska (Techchill CEO), Niks Jansons (Izaugsmes treneris), Āris Birze (SPIIKIIZI CEO, lektors), Andris Arhomkins (???), Rebeka Liepiņa un Līga Rīga („Piparmētra” dibinātājas).

Īsumā par…

Hotspot - karstais punkts. Tas ir tas, ko ar savu konferenci domājam, vienā vietā satiksies visveiksmīgākie, uzņēmīgākie latvieši. Konference būs vērsta uz biznesa un uzņēmējdarbības vidi, jo tieši tas dod labumu Latvijas ekonomikai. Konference domāta jauniešiem, kas vēlās gūt panākumus Latvijā - pierādīsim, ka tas ir iespējams. Lai aptuveni saprastu ar ko uzrunāsim savus jauniešus minēsim dažus lektorus, kas piedalīsies - Marija Ručevska (Techchill CEO) un Niks Jansons (Izaugsmes treneris), kā arī citi. Būs stāsti, būs jautājumi - būs atbildes! Konference domāta vismaz reģionālā mēroga, Zemgales centrā - Jelgavā. Piesaistīti tiks arī Iecavas, Dobeles u.c. jaunieši. Latvijas ekonomikas augšupceļš jāsāk jau skolā!

Pasākums tiek veidots sadarbībā ar Junior Archievment Latvia un Latvijas 100 Labdarības maratona ietvaros.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu