Irēna Paidere veido dzimtas ciltskoku

Irēna Paidere veido dzimtas ciltskoku — Latvija 100

Vieta Latvijā: Rugāju novads

Irēna Paidere veido dzimtas ciltskoku — Latvija 100

Datums:15.02.2017 — 03.06.2017

Irēnas Paideres dzimta ir bagāta ar senām pāaudzēs pārmantotām tradīcijām, vērtībām un simboliku – dzimtas ģērboni, karogu. Godinot Latvijas ciltstēvus un ciltsmātes, nolūkā izzināt dzimtas vēsturi, vienlaikus  ceļot godā spilgtas personības, iesaistot šobrīd dzimtā esošās 5 paaudzes, I.Paidere līdzdarbojas Latvijas simtgades norisē un veido dzimtas ciltskoku.

Mēs, visa dzimta esam Latvijas patrioti un visi kopā ļoti mērķtiecīgi un neatlaidīgi vācam informāciju un veidojām Dzimtas ciltskoku. Tiek apciemoti tuvāki un tālāki radinieki. Šobrīd ir izveidota "Dzimtas grāmata" 2 sējumos. Trešais sējums vēl top. Gatavojamies arī Dzimtas izstādei.

"Mums visiem daudz darāmā stāv priekšā, lai turpinātu veidot valsti, ar kuru visi mēs varētu būt lepni. Iesim un darīsim, jo mēs to varam un spējam! Es ticu Latvijas nākotnei un novēlu darīt katram visu iespējamo, lai Latvija pastāvētu mūžīgi."

Irēna Paidere Rugājos.

Rada un dara: Irēna Paidere

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu