Izrāde "Purva bērni"

Izrāde "Purva bērni" — Latvija 100

Vieta Dailes teātris (Brīvības iela 75, Rīga)

Izrāde "Purva bērni" — Latvija 100

Datums:22.05.2019 — 21.06.2020

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī, pasākuma norises laikā vai formātā iespējamas izmaiņas, tāpēc pirms pasākuma norises aicinām pārliecināties par aktuālo informāciju pie pasākuma rīkotāja.

 

 

Morāles normas pasaules vēsturē ir nemitīgi mainījušās. Modelējot nākotnes scenārijus, mēs droši nevaram apgalvot neko. “Purva bērni” ir futūristiska fikcija par sabiedrības modeli (cerams, ne tik tuvā nākotnē), kurā viss neglītais, neērtais un nevajadzīgais ir izolēts ārpus mūsu ikdienas realitātes. Tas viss ir novietots izolētā teritorijā, kuru dēvē par Purvu.

Brīdī, kad sabiedrība vairs nevar nodrošināt sev ierasto dzīves komfortu, kādam nākas ciest. Jo ir viegli būt labam, kad tev pašam ir labi. Taču brīžos, kad mūsu komforts un drošība tiek apdraudēti, empātijai pret citiem ir tendence samazināties.

Artūra Dīča luga „Purva bērni” ieguvusi 2. vietu Dailes teātra oriģināldramaturģijas lugu konkursā „Austrumi ienāk Latvijā. Patvērums un (ne)satikšanās” (2017), kas tika rīkots ar Kultūras ministrijas atbalstu, gatavojoties Latvijas valsts simtgadei.

Izrāde ir Latvijas valsts simtgades programmas notikums.

RADOŠĀ KOMANDA:
Režisors - Toms Treinis
Izrādes māksliniece - Pamela Butāne

LOMĀS:
Akvelīna Līvmane (Saņēmēja)
Ieva Florence (Meitene)
Olga Dreģe (Māte)
Niklāvs Kurpnieks (Rolands)
Juris Žagars (Vecais)
Anete Krasovska (Linda)
Gints Andžāns (Mets)
Gints Grāvelis (Muskulis)
Kaspars Zāle (Stārķis)
Aija Dzērve (Lote)

Rada un dara: Dailes teātris

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu