Izstāde "Es (arī) esmu latvietis"

Izstāde "Es (arī) esmu latvietis" — Latvija 100

Vieta Vidzemes Augstskolas (Tērbatas ielā 10, Valmiera)

Izstāde "Es (arī) esmu latvietis" — Latvija 100

Datums:08.11.2019 — 08.12.2019

Izstāde "Es (arī) esmu latvietis" stāsta par latviešu diasporām, kas ir izkaisītas pa visu pasauli – mūsu tautieši ir atrodami Eiropā, Amerikas Savienotajās Valstīs, Kanādā, Brazīlijā un citviet. Izstāde cenšas atbildēt uz jautājumu, kas tad īsti nosaka latvieša etnisko identitāti un tā kultūras izpausmes, tam esot ārpus tā mītnes zemes – Latvijas. Saikni ar tēvzemi cilvēki veido dažādi, ko raksturo arī izstādes galvenās tēmas – "Es", "Mājas", "Kopiena" un "Simboli".

Izstāde ir veidota, par pamatu izmantojot muzeja un pētniecības centra "Latvieši pasaulē" krājumā esošos priekšmetus, fotogrāfijas un stāstus. Tapusī izstāde ir latviešu un angļu valodā.

Aicinām visus mūsu biedrus, draugus, atbalstītājus un citus interesentus kā no Valmieras un lielā Vidzemes novada, tā arī pārējiem Latvijas reģioniem (un arī ārpus Latvijas, ja viesojaties šeit) apmeklēt izstādi "Es (arī) esmu latvietis"!

Informācija www.facebook.com/events/424887204885873/

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu