Izstāde „Foreign stories in Latvia”

Izstāde „Foreign stories in Latvia” — Latvija 100

Vieta Galerija Centrs, Audēju ielā 16, Rīgā

Izstāde „Foreign stories in Latvia” — Latvija 100

Datums:25.09.2017 — 11.10.2017

Izstāde „Foreign stories in Latvia” — Latvija 100

Laiks:20:00 — 21:00

Galerijā Centrs Rīgā apskatāma izstāde „Foreign stories in Latvia”, kurā ir iespēja iepazīties ar 13 Latvijā dzīvojošu ārzemnieku skatījumu uz Latviju.

Izstādes mērķis ir palūkoties uz Latviju no cita skatu punkta, kā arī iedvesmot un integrēt Latvijas sabiedrību. Projekta ietvaros tika intervēti ārzemnieki, kas Latvijā dzīvojuši vairāk par gadu un devuši savu ieguldījumu Latvijas attīstībā.

„Visvairāk Latvijā esmu domājis par to, kā attīstīt jaunus līderus un kā šīs prasmes veicināt ar izglītības sistēmas palīdzību, lai Latvija varētu attīstīties ilgtermiņā,” savā stāstā atklāj Rīgas Biznesa skolas bakalaura programmas direktors un jauniešu attīstības programmas “Go Beyond” līdzdibinātājs Claudio A.Rivera, kura dzimtā vieta ir Argentīna.

Kopā ārzemnieki aptver 11 valstis, no Austrālijas līdz pat Meksikai, kā arī pārstāv atšķirīgas nozares, kuras cenšas šeit arī attīstīt. Sākot ar izglītības jomas ietekmēšanu, pilsētas plānošanu un muzicēšanu, šie cilvēki ir atraduši veidu kā pozitīvi integrēt savu pieredzi. Izstādē būs iespēja iepazīties gan ar vizuālajām personību vizītkartēm, gan arī ar pilnajām stāstu versijām latviešu un angļu valodā.

Izstāde ir projekta dalībnieču Ineses Mucenieces un Beatrises Paulas Bunces dāvana Latvijai valsts simtgadē. Izstāde tiek organizēta projekta „Latvija 21” ietvaros, projektu finansiāli balsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Projekta ideja tapusi sadarbībā ar jauniešu attīstības programmu „Go Beyond”.

Vairāk informācijas par pasākumu:

https://www.facebook.com/events/142030223037511/

Informāciju sagatavoja: Inese Muceniece Jauniešu attīstības programma “Go Beyond” Mob. tel.: +37126498223 E-pasts:  Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Rada un dara: Go Beyond

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu