Izstāde “Neparastās satikšanās”

Izstāde “Neparastās satikšanās” — Latvija 100

Vieta Valmieras integrētā bibliotēka (Cēsu iela 4, Valmiera)

Izstāde “Neparastās satikšanās” — Latvija 100

Datums:12.12.2018 — 04.01.2019

Bibliotekāre un spēkavīrs, daiļslidotāja un koklētāja, skolotāja un karavīrs, vēsturnieks un pavāre, diriģente un kinoloģe – dažas neparastas satikšanās, kas Valmierā norisinājās, sagaidot Latvijas simtgadi. Pieredzētais iemūžināts stāstos un fotogrāfijās, kas apskatāmi Valmieras integrētās bibliotēkas 2.stāvā.

Dažādās jomās strādājošu valmieriešu satikšanās bija Valmieras pilsētas pašvaldības aicinājums paskatīties, cik atšķirīgi esam, vienlaikus ieraugot līdzības. Stāsta varoņi akcijā iesaistījās brīvprātīgi un iepazina cits cita ikdienu. Viņi ne tikai dalījās pieredzē, bet arī uzzināja, kādu papildinājumu viņa stāstam “rakstītu” otrs varonis.

“Rakstnieka” lomā iejutās: aktrise Ruta Birgere un māksliniece Malvīne Mennika, bibliotekāre Anita Apine un spēkavīrs Mārtiņš Krūze, daiļslidotāja Lueta Siliņa un koklētāja Dace Priedīte, pirmsskolas izglītības skolotāja Inita Miglava un karavīrs Vilnis Pavlovičs, autobusa vadītājs Edgars Zaķis un teātra dekoratore un pilsētas svētku noformējuma autore Inta Skrastiņa, vecmāte Antra Kupriša un fotogrāfs Raivo Sarelainens, vēsturnieks Alberts Rokpelnis un pavāre Inita Korne, rokdarbniece Maiga Antonija Brivka un kolāžu meistare Egija Zīrāpa, diriģente Inga Zirne un kinoloģe Diāna Koka, orientieriste Inguna Valdmane un personāla speciāliste Gunta Vintere, dzejniece Daina Sirmā un ugunsdzēsējs glābējs Jānis Skrastiņš, kā arī korists Ivars Briedis un basģitārists Jurģis Priedītis.

Pašāka informācija www.valmiera.lv

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu