Jauniešu rudens talkas Likteņdārzā 2019

Jauniešu rudens talkas Likteņdārzā 2019 — Latvija 100

Vieta Likteņdārzs, Kokneses novads

Jauniešu rudens talkas Likteņdārzā 2019 — Latvija 100

Datums:07.09.2019

Valsts izglītības satura centrs jau vienpadsmito reizi organizē Award talku Likteņdārzā, uz kuru aicināti The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia vienību pārstāvji – jaunieši, kuri pilda savas individuālās izaugsmes programmas un tiecas uz pašu izvirzīto mērķu sasniegšanu, un viņu Award vadītāji.

Šogad Latvijas valsts simtgades svinību kalendārā iekļautās Award talkas dalībnieki darbosies Kokneses fonda organizētajā Ābolu ballē, kur palīdzēs vārīt ābolu ievārījumu un spiest sulu. 

Award talka Likteņdārzā sasaucas ar vienu no Award jomām – brīvprātīgo darbu. Šis rudens pasākums ir iespēja jauniešiem un Award īstenotājiem no dažādām Latvijas vietām satikties, savstarpēji iepazīties un vienoties kopīgā darbā. 

Uzziņai:

The Duke of Edinburgh’s International Award Latvia īsteno Valsts izglītības satura centra licencētās skolas, jauniešu centri, novadu domes un biedrības. Ikvienam jaunietim (vecumā no 14 – 24 gadiem), kurš vēlas iegūt The Duke of Edinburgh’s International Award (Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu), ir jāizveido individuāla izaugsmes programma, kuru veido četras jomas – brīvprātīgais darbs, fiziskā sagatavotība, prasmes un piedzīvojumu ceļojums -, bet zelta līmenī papildus četrām pamatjomām ir jāizstrādā un jarealizē projekts. Bronzas, sudraba vai zelta Edinburgas hercoga starptautisko apbalvojumu īpašā apbalvošanas pasākumā saņem tie, kas ir sasnieguši visus pašu izvirzītos mērķus.

Informāciju sagatavoja:
Katrīna Sprudzāne
Valsts izglītības satura centra vecākā referente
Tālr.: 67350959, e-pasts: Lūdzu, ieslēdziet Javascriptu, lai redzētu e-pasta adresi!

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu