Jauniešu rudens talkas Likteņdārzā 2021

Jauniešu rudens talkas Likteņdārzā 2021 — Latvija 100

Vieta Likteņdārzs, Kokneses novads

Jauniešu rudens talkas Likteņdārzā 2021 — Latvija 100

Datums:11.09.2021

Rudens talku sezonā Valsts izglītības satura centrs aicina visus Edinburgas hercoga starptautiskās jauniešu pašaudzināšanas programmas "Award" dalībniekus un viņu ģimenes, "Award" vadītājus un citus labvēļus atlicināt laiku un septembrī piedalīties "Award" talkā Likteņdārzā. Čakli strādāsim, kopā atvilksim elpu un izmantosim iespēju kopā iepazīties ar Likteņdārzu un tā stāstu.

Programma "Award" ir starptautiska jauniešu pašizaugsmes programma, kuru 1956. gadā dibināja Edinburgas hercogs princis Filips, vācu pedagogs Kurts Hāns un pirmās veiksmīgās Everesta ekspedīcijas vadītājs lords Hants. Programma darbojas 140 pasaules valstīs, no 2006. gada Latvijā programmu Award īsteno Valsts izglītības satura centrs. Programma darbojas daudzās Latvijas skolās un jauniešu centros, tajā ir iesaistījušies vairāk nekā 900 jaunieši. Programmas trīs līmeņos – bronzas, sudraba un zelta – jaunieši noteiktu laika periodu darbojas savu mērķu sasniegšanai četrās jomās – apgūst jaunas prasmes, veic brīvprātīgo darbu, uzlabo savu fizisko sagatavotību un dodas piedzīvojumu ceļojumā – par to saņemot starptautiski atzītu apbalvojumu.

Kopīgi veicot brīvprātīgo darbu – līdzinot zemi, ravējot, grābjot lapas vai zāli, atrokot akmeņus vai kā citādi pieliekot savu roku pie dāvanas tapšanas un uzturēšanas – talkas dalībniekiem līdztekus ir iespēja iepazīties ar cilvēkiem no dažādām Latvijas vietām, uzturēt draudzību un veidot jaunas saites.

Informāciju par pasākuma pieejamības nodrošināšanu cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām var iegūt sazinoties ar pasākuma organizatoru.

×

Dalīties

×

Lejupielādēt pasākumu sarakstu